Προς το περιεχόμενο

ομαδικη αγορα απο dv247


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια θα κανει κανεις παραγγελια απο dv247 να  μου αγορασει ενα ενισχυτη και να του δωσω τα χρηματα οταν ερθει??δυστυχως η μανα μου δεν με αφηνει για προπληρωμενη και πιστωτικες καρτες δεν εχουμε.ευχαριστω για οποιον απαντησει ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θα κανει κανεις παραγγελια απο dv247 να  μου αγορασει ενα ενισχυτη και να του δωσω τα χρηματα οταν ερθει??δυστυχως η μανα μου δεν με αφηνει για προπληρωμενη και πιστωτικες καρτες δεν εχουμε.ευχαριστω για οποιον απαντησει ;D ;D ;D

 

Στο τελος θα εχουμε και ιντερνετικες παρακλησεις να σας ψωνιζουμε και τσιγαρα γιατι οι γονεις δεν αφηνουν.

 

Νομιζω οτι εισαι (απο τα γραφομενα σου) αρκετα μικρος για να ΜΗΝ πρεπει να συνδυαλλασεσαι, προτεινεις οικονομικες δοσοληψιες, ζητας βοηθειες απο αγνωστους με αγοροπωλησιες σε φορουμς, τουλαχιστον χωρις την βοηθεια/γνωση της μητερας σου κλπ. Ζητα απο ενα συγγενη σας με καρτα να σου κανει αυτος την αγορα και κατσε διπλα του να παραγγειλετε τον ενισχυτη, και οχι απο εδω.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...κι  ούτε πρόκεται κανείς να σου αγοράσει τον ενισχυτή με δικά του χρήματα και να περιμένει να τον πληρώσεις εκ των υστέρων  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου