Προς το περιεχόμενο

Ενοικίαση μουσικού εξοπλισμού


zack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδία επειδή εγω και η μπάντα μου θα διοργανώσουμε συναυλία στο  σχολείο μου θέλω να μου προτείνετε καταστήματα η στούντιο που να ενοικιάζουν μουσικό εξοπλισμό για αθήνα...ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου επειδη κι εγω περισυ στην αποφοιτηση του γυμνασιου επεξα με την μπαντα μου και ειχαμε ενα καρο εξοπλισμο εχεις σκεφτει καθολου τι εξοπλισμο χρειαζεσαι? Εμας μασ ζητουσαν 1500 για μια χωροδια 20 ατομων τα μικς για ενισχυτες και τραγουδιστες αναλογια κτλ κτλ αλλα το καναμε με ενα φιλο δικο μου με 1000...τα χρησματα θα τα πληρωσει η σχολικη επιτροπη η εσεις? εαν τα πληρωσει η επιτροποι πρεπει να το πεις στον μαστορρα που θα στα νοικιασει γιατι η πληρωμη εχει ολοκληρη διαδικασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι έχει λίγο τσιμπημένες τιμές...

Σε σύγκριση με... εδώ είναι η στιγμή που αναφέρεις ένα μαγαζί ενοικίασης εξοπλισμού με χαμηλότερες τιμές.

 

Για να το θέσω πιο απλά, δεν εννοώ ότι ο Μάνος έχει τις χαμηλότερες τιμές που θα βρεις, πιθανώς άλλα μαγαζιά να είναι φτηνότερα.

Εφόσον όμως δεν ξέρεις καταστήματα, δεν ξέρεις και τις τιμές που παίζουν στην αγορά. Και εφόσον δεν ξέρεις τις τιμές, πώς μπορείς να καταλάβεις αν είναι ακριβές ή φτηνές οι τιμές που έχει ο Μάνος;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κάνει πάνω απο 50 live...απλως επειδη ζούσα εξωτερικό είναι διαφορετικά τα πράγματα εκεί...διαθέτς και ο ίδιος εξοπλισμό για την συναύλια αλλα δεν συμφωνούν οι αλλοι...για αυτο τον λόγο θέλουμε να ενοικιάσουμε...και πρίν μήνα κάναμε συναυλία και ο τύπος πήρε για έναν ενισχιτή μπάσου ηχεία φωνής τρία μόνιτορ και ηχοληψεία απο τον ίδιον 600 ευρω...(εχει στουντιο αυτος)..και είπα να ρώτησω και για άλλεσ προτασεις γιατί και πάλι μου φάνηκαν πολλα τα λεφτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστείς εδώ ο άλλος μας ενοικίαζε τον ενισχιτή κιθάρας(fender 212r 100watt) που κάνει μόνος του 220 ευρω 150 ευρώ...καλά που είχα 2 σετάκια κεφαλές-καμπίνες και την γλυτώσαμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου