Προς το περιεχόμενο

Καταστημα εξοπλισμου-Παναγοπουλος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρηκα κατι παλιο

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=163811.0

 

Δεν απαντησα εκει γιατι ηταν απλα ανακοινωση και οχι συζητηση. Εχει αγορασει κανεις απο εκει?

 

Οι τιμες του και οι οροι εξυπηρετησης φαινονται δικαιοι και συμφωνοι με τα πρωτυπα των πωλητων απο το εξωτερικο.

 

 

www.gpanagopoulos.com

 

Νικος

 

 

 

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αξιόπιστο κατάστημα αλλά γενικά να ξέρεις ότι λειτουργεί με παραγγελίες, δηλαδή δεν έχει μεγάλο στοκ στο μαγαζί αλλά του παραγγέλνεις και στα φέρνει...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αξιόπιστο κατάστημα αλλά γενικά να ξέρεις ότι λειτουργεί με παραγγελίες, δηλαδή δεν έχει μεγάλο στοκ στο μαγαζί αλλά του παραγγέλνεις και στα φέρνει...

 

 

Ευχαριστω για την απαντηση. Θα περασω, μια βολτα να τον γνωρισω και απο κοντα

 

 

Νικος

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω αγοράσει δύο φορές από κει, έμεινα τρομερά ευχαριστημένος, και σκοπεύω να το επαναλάβω και στο μέλλον. Νομίζω ότι είναι με διαφορά το κορυφαίο και πιο οργανωμένο κατάστημα πανελληνίως αυτή τη στιγμή, καθώς είναι ένα μικρό thomann μέσα στην Ελλάδα. Επίσης, είναι τέλεια οργανωμένο διαδικτυακά, και συγκριτικά με το Μουσικόραμα, νομίζω προσφέρει αρκετά περισσότερα προϊόντα. Εν'ολίγοις στο συστήνω ανεπιφύλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια απόπειρα αγοράς απο τον κ. Παναγόπουλο, και παρά το γεγονός οτι δέν ολοκληρώθηκε λόγω του ότι η παραγωγή του  προιόντος που ήθελα είχε διακοπεί, η ενημέρωση εκ μέρους του ήταν άμεση και φιλική, και μου έκανε πολύ καλή εντύπωση.

+ 1 και απο εμένα λοιπόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα αγορασει ακουστικα και μικροφωνο απο κει...

το παιδι ειναι επαγγελματιας!!!!

 

υ.γ. ποτε ειπαμε ερχεσαι?

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πω λεπτομέριες θα ακουστεί διαφήμιση!Πάντως και απο τιμές έχει πολύ καλές αλλά και απο εξυπηρέτηση σκίζει(σημαντικό για μένα που είμαι επαρχία).Μπράβο του ο άνθρωπος(τα καλά να λέγονται...!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις αποντησεις, του εστειλα μηνυμα ωστε να τον συναντησω

 

 

ειχα αγορασει ακουστικα και μικροφωνο απο κει...

το παιδι ειναι επαγγελματιας!!!!

 

υ.γ. ποτε ειπαμε ερχεσαι?

 

 

χαχα, 11 Δεκεμβριου

 

 

Νικος

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω θα συμφωνησω με τα παιδια, αλλα!

 

Εκανα καποιες αγορες, παντα με παραγγελια. Την επομενη μερα μου ειχε φερει ηδη οτι του ζητησα και για τις τιμες δεν το συζητω, δεν το πιστευα.

 

Τον τελευταιο καιρο ομως που του ζητησα κατι πραγματακια (και λεω πραγματακια γιατι δεν εχει τυχει να παρω κατι μεγαλης αξιας) και μια μου ελεγε παρε αυριο να σου πω, τον επερνα την αλλη μερα και μου ελεγε σε ξεχασα sorry, ή δεν μπορουσε να μου το φερει (ακομα και πραγματα που ειχα ξαναψωνισει απο τον ιδιο) και εκει καπου ψιλο ξενερωσα.

 

 

αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

η αλήθεια είναι ότι όταν χρειάστηκα κάποιο upgrade του Cubase, σχετικά δύσκολο να βρεθεί, ήταν ο μόνος που προσφέρθηκε να το φέρει απ'το Θωμά, χωρίς επιπλέον χρέωση, κλπ. Τέλειο, δηλ. Αφου περίμενα, όταν έφτασε Τετάρτη τον πήρα τηλ, και είτε υπήρχε κάποιο μπλέξιμο, είτε το ξέχασε, είτε κάτι δεν έκανα... δεν το είχε παραγγείλει. Τώρα, για άνθρωπο που είναι επαγγελματίας, και το έψαχνα Ελλάδα, απλά για να μην καθυστερήσω, ευτυχώς το είχε φέρει ο Νακας, στα κεντρικά και πήγα με το ποδήλατο, και το τσίμπησα...

 

Παρεξήγηση, πιθανόν, αλλά ομολογώ ότι αν και η εξυπηρέτηση ήταν εξαιρετική, αυτό το γεγονός με χάλασε λίγο.  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου