Προς το περιεχόμενο

Chorus ή Reverb η τιποτα απο τα δυο?


barock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλά κανένα από τα δύο δεν νομίζω να σου δώσει όγκο, δηλαδή fat και low-end, όπως αντιλαμβάνομαι εγώ τον όγκο. Τα δύο 12αρια του fender λογικά σου δίνουν όσο όγκο χρειάζεσαι... Για ψάξε το eq  ;)

 

όσον αφορά το ενισχυτη ο συγκεκριμενος fender ,δεν ξερω για αλλους, δινει πολυ εμφαση στα πριμα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοω ενισχυτη που να ακουγεται οπως θελεις εσυ να ακουγεται.

 

Ναι θα αλλαξει τελειως ο ηχος σου, ο ενισχυτης ειναι η βαση και ολα τα αλλα πανω στον ηχο του χτιζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι απο αθηνα παντως, προσφερομαι να ερθεις απο δω (με το γκιαρ σου)να δοκιμασεις με την ανεση σου μερικους λαμπατους που εχω εδω για να δεις αν βρισκεται εκει αυτο που ψαχνεις......

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ξεκινα αγοραζοντας μια κανονικη κιθαρα.....(σαν τη στρατ που σου αρεσε π.χ.),μετα παρε ενα αξιοπρεπη ενισχυτη λυχνιας.Τα υπολοιπα ειναι απλα αξεσουαρ.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BigAlejandro μαγαζι εχεις?

 

xa!

οχι καμια σχεση!

χομπιστας ειμαι, οπως οι πιο πολλοι απο εδω...!

απλα εχω τρεις λαμπατους σπιτι και μερικα εφε(αναμεσα σε αυτα και κορους και ριβερμπ) και προσφερομαι να σε βοηθησω να δεις τι απο ολα ειναι αυτο που εχεις στο μυαλο σου....

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου