Προς το περιεχόμενο

Μιας κι έρχονται Χριστούγενα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εχει πολυ πραμα, αλλα ρε γμτ οι περισσοτερες δεν ειναι στην κατασταση που θα ηθελα για να αγορασω. Και κραμερ παιζουν πολλες, αλλα ολο και κατι δεν παει καλα. Στην μια το χρωμα, στην αλλη το χεντστοκ... Αμα ηταν σωστα διατηρημενες θα μιλουσαμε ;D

 

Μην ανησυχεις θα σε ενημερωσω. Αλλα θα πρεπει να ξηλωθεις!

χαχαχχαχ

Ειναι απο τα λιγα οργανα που με τιποτα δεν θα σκοτωνα οσο οσο για να παρω κατι αλλο ;)

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχεις θα σε ενημερωσω. Αλλα θα πρεπει να ξηλωθεις!

χαχαχχαχ

Ειναι απο τα λιγα οργανα που με τιποτα δεν θα σκοτωνα οσο οσο για να παρω κατι αλλο ;)

 

worry not, δε θα στη ζητήσω για σκότωμα... αρκεί βέβαια να υπάρξει σωστός συγχρονισμός με το πορτοφόλι μου (αν και δεν το βλέπω γιατί η γκαντεμιά μου είναι ξακουστή ως τα πέρατα του κόσμου!)! lol

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως η μόνη σημερινή κιθάρα που μπορεί να συγκριθεί με τη Nightswan (neck κτλ) είναι η Caparison Horus... άλλο φρούτο κι εκείνο...!

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως η μόνη σημερινή κιθάρα που μπορεί να συγκριθεί με τη Nightswan (neck κτλ) είναι η Caparison Horus... άλλο φρούτο κι εκείνο...!

 

Μια τέτοια να μου φέρει φέτος ο αης κι ας πάρει άδεια για τα επόμενα 5 χρόνια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κανω παραθεση στον εαυτο μου μιας και μολις ηρθε...

 

 

 

Χλωμο τον βλεπω τον Αη Βασιλη αλλα πλησιαζει η ωρα να σπασει ο κουμπαρας που καταπινει τα λεφτα απο το κοψιμο του τσιγαρου, και να ερθει ως επιβραβευση αυτος

http://www.dv247.com/guitars/bogner-alchemist-hd-guitar-amp-head--50058

;D

 

 

 

...αυτος!

 

 

 

29cp7yb.jpg

 

15hmzpt.jpg

 

 

Ξερω,ξερω,ξεχασα την παντοφλα,θα επανελθω παντοφλατος οταν εχω σχηματισει και αποψη για τον ενισχυτη γιατι ουτε να ζεσταθει δεν προλαβε  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕ ΓΕΙΑ!!! άριστη αγορά! τον έχω "κεντράρει" κι εγώ αυτόν... θα get in touch with you σύντομα να μου πεις εντυπώσεις ;) ;) ;) ;) ;)

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω JollyJokker, να εισαι καλα.

Μολις σχηματισω γνωμη για τον Alchemist,θα ειμαι στη διαθεση σου για πληροφοριες (αν εισαι Θεσ/νικη και τεστ ντραιβ φυσικα).

Η πρωτη γρηγορη εντυπωση παντως ειναι οτι το καθαρο καναλι του ειναι εφαμιλλο πολλων καλων fender και το βαθος του συμπαθεστατο εως και εθιστικο. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου