Προς το περιεχόμενο

Μπάσο για metal/grind!!!


Kafka

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50's σίγουρα. Απίστευτα καλό μπάσσο, και κατ'εμέ καλύτερο απ'το hw1 (με την κακάσχημη badass γέφυρα  ;D). Να ξέρεις πάντως πως και τα δύο είναι αρκετά καλά μπάσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

50s λες ε? Το προτιμω και λογω της maple ταστιερας! Παντως τα standard mim precision που δοκιμασα μου φανηκαν πολυ φτηνιαρικα γενικα!! Φαντάζομαι αυτα ειναι ελαφρως καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50s λες ε? Το προτιμω και λογω της maple ταστιερας! Παντως τα standard mim precision που δοκιμασα μου φανηκαν πολυ φτηνιαρικα γενικα!! Φαντάζομαι αυτα ειναι ελαφρως καλυτερα

 

Πολύ παραπάνω από απλά ελαφρώς, ειδικά από το MIM std. Κατ'εμέ είναι απ'τα πλέον καλοφτιαγμένα MIM μπάσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το squier classic vibe jazz που δοκιμασα μου φανηκε πολυ καλυτερο στην κατασκευη απο το standard και δεν το πιστευα!! Και το sr500 της ibanez ήταν συμπαθητικο μπασακι αλλα νομιζα οτι θα μου μεινει το μπρατσο στο χέρι!!  ;D Για το classic 70s jazz τι εχεις να πεις, επειδη ηθελα να το δοκιμασω και αυτο αλλα δν παιζει πουθενα μαλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα CV είναι ΟΝΤΩΣ πιο καλά απ'τα MIM, τουλάχιστον kate me.  ;D

Τα 70's δεν τα'χω δοκιμάσει, αλλά αν φτάνει το budget σου τσέκαρε το hamilton sig. Απλά απίστευτο μπάσσο, αξίζει κάθε δεκάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου