Προς το περιεχόμενο

πακετο ωρων προβας σε στουντιο στην αθηνα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια!

εχουμε μια μπαντα, παιζουμε instrumental post rock, μεχρι τωρα παιζαμε σε δικο μας στουντιο αλλα ψαχνουμε ενα καλο στουντιο στο κεντρο (κοντα σε σταση μετρο, ηλεκτρικου), το οποιο να προσφερει καλες τιμες σε πακετα ωρων, πχ 20-23 ωρες το μηνα.  βεβαια θα παρουμε κ εμεις τηλεφωνα σε οσα στουντιο ξερουμε αλλα αν καποιος γνωριζει κατι σχετικο με το θεμα ας απαντησει, αν κ ειναι δυσκολο να βρουμε 3ωρο καθε κυριακη  κ σαββατο απογευμα,

εψαξα στο φορουμ αλλα δε βρηκα κατι σχετικο, ισως να υπαρχει, αν υπαρχει αναλογο θεμα στειλτε μου το λινκ...

 

ευχαριστω, δημητρης :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρε το αυτι μου για πακετο προσφορα στο παρακατω στουντιο αλλα δεν γνωρίζω λεπτομερειες να σου πω αν συμφερει. Παρε τηλεφωνακι και ρωτησε τους. Βρίσκονται ακριβως εξω απο τον σταθμο μετρό Αγ.Δημήτριος. :2109706840

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαια θα παρουμε κ εμεις τηλεφωνα σε οσα στουντιο ξερουμε αλλα αν καποιος γνωριζει κατι σχετικο με το θεμα ας απαντησει, αν κ ειναι δυσκολο να βρουμε 3ωρο καθε κυριακη  κ σαββατο απογευμα,

εψαξα στο φορουμ αλλα δε βρηκα κατι σχετικο, ισως να υπαρχει, αν υπαρχει αναλογο θεμα στειλτε μου το λινκ...

 

ευχαριστω, δημητρης :-X

 

Δες αυτο http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=el&msa=0&msid=112326357501383750988.0004438787ea12a41d049&om=1&ll=38.001574,23.866768&spn=0.205337,0.456619&z=12&iwloc=00044387cfb9015bfc41b

 

 

Ο ανταγωνισμος εχεις ως αποτελεσμα την προσφορα καλυτερων υπηρεσιων στους πελατες

 

Νικος

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...κι αν έχεις απορίες ρώτα τον ίδιο τον gboul μιας και μάλλον είναι δικό του!  :D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρε το αυτι μου για πακετο προσφορα στο παρακατω στουντιο αλλα δεν γνωρίζω λεπτομερειες να σου πω αν συμφερει. Παρε τηλεφωνακι και ρωτησε τους. Βρίσκονται ακριβως εξω απο τον σταθμο μετρό Αγ.Δημήτριος. :2109706840

Το συγκεκριμένο πρέπει να είναι το music rehearsal γιατί το θυμάμαι να διαβάζω ότι είχε προσφορά και όταν πήγα εκεί. Και μάλλον είναι στο μόνο που είδα να προσφέρεται κάτι τέτοιο.

Η άποψη μου για το συγκεκριμένο δεν είναι πολύ θετική, αλλά δοκίμασα μόνο μια αίθουσα. Ρίξτε μια ματιά πάντως.

 

Το να κλείνεις πρόβες εκ των προτέρων με πακέτο πάντως είναι πολύ καλή ιδέα, και δε ξέρω γιατί δεν το προτείνουν και οι ίδιοι οι στουντιάδες στους τακτικούς πελάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου