Προς το περιεχόμενο

Orange Tiny Terror ή Βlackstar HT-5;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα φιλοι....Θα ήθελα τη γνωμη σας στο διλλημα μου....τι να ζητησω απο τον Αγ.Βασίλη??Ειμαι μεταξύ δύο κεφαλών.....Orange Tinny Terror ή Βlackstar HT-5???Nα πω οτι παιζω Hard Rock-Heavy Metal κατα 90%....Περιμενω τις προτασεις σας μεταξυ αυτων των 2...Ευχαριστώ εκ των προτερων

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

o blackstar κανει παπαδες πραγματικα...αν θελεις ολα σε ενα ειναι οτι πρεπει...εχει ηχοχρωμα marshall-plexi και αν μαθεις να τον ρυθμιζεις σωστα θα παθεις πλακα...

 

και η τιμουλα του ειναι παρα πολυ καλη...δοκιμασε τον να δεις...ειμαι σιγουρος οτι και ο orange ειναι καλος αλλα πιο μονοδιαστατος...

 

πουλαω τον δικο μου blackstar αν θες....μακαρι να ημουν αθηνα να στον εβαζα να τον ακουσεις οπως πρεπει...αν δεν ηθελα εναν koch δεν θα τον πουλαγα με τιποτα...

 

οπως και να χει δοκιμασε και διαλεξε...ο blackstar ακουγεται ακριβως οπως τον ακους στο youtube...εχει οντως πολυ καλα σκασιματακια και υπεραρκετη βρωμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 watt ειναι λιγα . καποτε , αν δεν το κανεις ηδη , θα θες να παιξεις με 2 φιλους ρε αδερφε τι θα κανεις ; επισης ο ht5 καλουλης ειναι αλλα ακουγεται σαν να εχεις κανει το πεταλακι της blackstar σε μεγεθος ενισχυτη . ποτε δεν πολυχωνεψα τον tiny terror αλλα αναμεσα στα 2 που βαζεις ειναι προτιμοτερος

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μηπως να το ξεκαθαριζατε λιγο το πραγμα !? Αμα ειναι να γραψει ο καθενας το διλημα του εδω μαλλον για παιδικη χαρα το βλεπω..

 

Επισης ο τιτλος δεν βοηθαει καθολου ωστε να παρεις σοβαρες απαντησεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θαναση το θεμα ειναι συγκεκριμενο......μεταξυ 2 ενισχυτων ...ο φιλος μπηκε σφηνα κατα λαθος.. .διαβασε το ολο πριν γραψεις..ευχαριστω

ξεκουρδιστε ειναι συγκεκριμενη η χρηση...σπιτι και μονο

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου