Προς το περιεχόμενο

ΕΠΙΚΟ Video του Ζουγανέλη που σατυρίζει τους σκυλοπληκτράδες της εποχ


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλύτερο σημείο είναι που παίζει παπάδες ο υπάλληλος και όταν τελείωνει του λέει: "Εντάξει αυτά τα παίζεις, φωνή δεν έβαλες όμως μικρόφωνο" χαχαχαχα ταιριάζει απόλυτα στο προφίλ του ψωνισμένου ποζεροπληκτρά! Και πριν φύγει "αυτά είναι ξένα, δεν θέλω. κομπλεξικάρες"  ;D ;D ;D

 

Και η ατακάρα: "Θα μάθεις" χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεουλης!!!!

 

Παρτε και μια γευση οσοι δεν ειχατε την τυχη να πατε στο "Ζυγο".Γινανε πραματα και θαματα κι εκει!!!

 

 

 

...και εχει κι αλλα!

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά όποιος έχει και άλλα βίντεο από την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΕΙΡΑ "Απίστευτα και όμως ελληνικά" ας ανεβάσει. Pleasee....

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά όποιος έχει και άλλα βίντεο από την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΕΙΡΑ "Απίστευτα και όμως ελληνικά" ας ανεβάσει. Pleasee....

 

Δεν νομίζω να υπάρχουν από παλιά. Αυτό παίχτηκε πρόσφατα στο mega μαζί με άλλες παλιές σατυρικές εκπομπές γι αυτό κυκλοφόρησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλά videakia με Ζουγανέλη ανεβασμένα στο youtube. Ο άνθρωπος πάντως απλά δεν υπάρχει...

Θεέ μου, δως μου υπομονή...ΤΩΡΑΑΑΑΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου