Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία Xmas '09 - o Έλληνας και το... μαόνι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 133
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ο κόσμος τούτος είναι άδικος για τους ξενητεμένους φοιτητές

 

:'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

+1

 

Δυστυχώς +12:5 και από μένα...

 

Είναι μόνιμο το πρόβλημα παιδιά...Εδώ και 3 περίπου χρονια μελος στο ΝΟΙΖ, δεν έχω σταυρώσει Μπυροποσία για Μπυροποσία...Δε πάει άλλο...Βέβαια ποιος φταίει για αυτό θα μου πείτε..

 

Από εμένα απουσία δυστυχώς...

 

Πρέπει να αρχίσω να το παίρνω απόφαση ρε γαμώτο...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, εσείς που δεν μπορείτε (οι του εξωτερικού αλλά και του εσωτερικού) δεν κάνετε μια προσπάθεια μήπως συντονιστείτε τώρα στις γιορτές και σκάσετε Αθήνα μαζί; Και αν γίνει αυτό, εγγυώμαστε οι Αθηναίοι μπυρίλοι να παρευρεθούμε σε έξτρα μπυροποσία με special guests τους ξενιτεμένους Noizers...

 

Καταλαβαίνω ότι δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο, αλλά λέω εγώ τώρα... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, εσείς που δεν μπορείτε (οι του εξωτερικού αλλά και του εσωτερικού) δεν κάνετε μια προσπάθεια μήπως συντονιστείτε τώρα στις γιορτές και σκάσετε Αθήνα μαζί; Και αν γίνει αυτό, εγγυώμαστε οι Αθηναίοι μπυρίλοι να παρευρεθούμε σε έξτρα μπυροποσία με special guests τους ξενιτεμένους Noizers...

 

Κατασλαβαίνω ότι δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο, αλλά λέω εγώ τώρα... ::)

 

Και να σκεφτείς ότι σκάω στην Αθήνα 12...Το Σάββατο θα μπορούσα να είμαι... ;D

 

Σίγουρα είναι δύσκολο, απλά πιστέυω ότι μια Μπυροποσία κοντα στις 20 περιπου θα ηταν ο,τι έπρεπε...όπως και πέρσι ρε παίδες... :-\

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να ανεβειτε εσεις πανω δεν παιζει ε? :P

 

Διορθωσα και το λαθακι μου  ;D

 

Και παω για τη 2η προβα σημερα. Ατιμη ζωη που μας πεταξες στο καλλιτεχνικό μεροκάματι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alekelis-Vintager-kultura! Τρίο στούντζες...

 

 

ΔΕΝ ΓΛΙΤΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!

Θα ειναι η πρώτη μπυροποσια που θα ειμαστε και οι τρεις...

Έχω συγκινηθει... :'(

 

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζί έκλεισε.

 

Προσεχώς λεπτομερείς οδηγίες για συγκοινωνία. Ουσιαστικά στάση μετρό Νομισματοκοπείο και λεωφορείο (δεν θυμάμαι ποιό ακριβώς) από τον Βασιλόπουλο ακριβώς απ'έξω μέχρι τη στάση κοντά στην είσοδο του Δημόκριτου.

 

Εμβολιασμένοι και μη να γνωρίζετε ότι οι μπύρες ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ!

 

 

 

Υπενθυμίζω για όσους ΔΕΝ προλαβαίνουν να έρθουν τώρα, να το δηλώσουν μπας και οργανώσουμε άλλη μια πριν το τέλος του χρόνου. Μην τα λέμε δυο φορές...

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά στάση μετρό Νομισματοκοπείο και λεωφορείο (δεν θυμάμαι ποιό ακριβώς) από τον Βασιλόπουλο ακριβώς απ'έξω μέχρι τη στάση κοντά στην είσοδο του

 

το Β5.

 

θα προσπαθίσω να περάσω κι εγώ. {δεν έχω κάνει κράτιση γιατί είναι πιθανόν να μην τα καταφέρω...}

Συκγινούμαι όποτε σας έχω στη γειτονιά μου...  8)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου