Προς το περιεχόμενο

αγορα ενισχυτη 400 - 600 ευρω..!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρώτος ο Epiphone Blues Custom 30, βαρβάτη προενίσχυση με crystal clear καθαρό και λαπμάτο rectifier με 5ΑR4.

 

Τον είχα για ενάμισι χρόνο περίπου. Ζεστό και πολύ όμορφο καθαρό ναι, crystal clear δεν θα το έλεγα με τίποτα... Επίσης δεν είναι ιδιαίτερα pedal friendly, και το distortion του είναι λίγο μπλιεαχ. Άλλο μειονέκτημα: ασήκωτος και χωρίς ροδάκια στα 32 κιλά. Κατά τα άλλα, φανταστική ποιότητα κατασκευής, πανέμορφος, με ωραιότατο ήχο και πάμφθηνος για αυτά που προσφέρει.

 

Και οι περισσότεροι που τον έχουν θάψει, δεν τον έχουν παίξει καν. Άντε να έχουν ακούσει κανένα βίδεο απο γιού τιούμπ ;D

 

Τον πρωτοδοκίμασα όταν είχε μόλις βγει (τον 50ρη κόμπο 1x12). Είμαι ένας από αυτούς που τον θάβουν με πάθος.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τον πρωτοδοκίμασα όταν είχε μόλις βγει (τον 50ρη κόμπο 1x12). Είμαι ένας από αυτούς που τον θάβουν με πάθος.

Για το συγκεκειμένο μοντέλο θα συμφωνήσω, μιας και ο ήχος του, καμία σχέση δεν έχει με τον 2Χ12.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά άκουσα τον φίλο απο πάνω, και μάλλον θα πάρω κάτι σε λαμπάτο χωρίς τα εφέ αφού θα υπάρχει η πεταλιέρα...

 

Οι λαμπάτοι που είναι σε προσιτές για μένα τιμές είναι οι:

 

http://www.thomann.de/gr/blackheart_handsome_devil_combo_bh15112.htm

 

http://www.thomann.de/gr/epiphone_valve_senior_combo.htm

 

http://www.thomann.de/gr/peavey_windsor_studio.htm

 

ενώ εγώ έχω μια μικρή κλίση στον blackheart. Τι επιλογή θα κάνατε ανάμεσα στους 3 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Εpiphone. Έίναι φτηνότερος κι έχει και λαμπάτο reverb. Αν περιμένεις λίγες μέρες, θα υπάρχει και ριβιού/κλιπς γιά να είσαι πιό καλυμμένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, ένα άλλο παιδί από το φόρουμ. Εγώ τον περίμενα να βγεί στην αγορά  ενάμισυ χρόνο, ώσπου αγανάκτησα και πήρα έναν μεταχειρισμένο blues jr που βρήκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, ένα άλλο παιδί από το φόρουμ. Εγώ τον περίμενα να βγεί στην αγορά  ενάμισυ χρόνο, ώσπου αγανάκτησα και πήρα έναν μεταχειρισμένο blues jr που βρήκα...

 

Ο ποιό μάγκας από όλους....  ;)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου