Προς το περιεχόμενο

Το καλυτερο σουβλατζιδικο??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πάρεις διπλόπιτο γύρο στη Θεσσαλονίκη, με τα μεγέθη που έχουν, δε θα σε πάει σε άλλη διάσταση.

 

Στον άλλο κόσμο θα σε πάει... ;D

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οι Ρωσίδες της Γρυπάρη είναι το τελευταίο γαστριμαργικό λαβράκι που ξετρύπωσα (αν και τις ανακάλυψα ανεπίτρεπτα αργά για γείτονας).

Where is this establishment ρε κανάγια και γιατί δε λες τίποτα να φάμε κι εμείς κανένα πιτόγυρο σαν άνθρωποι;

 

Κατά τ'άλλα ΚΡΕΤΑΣ.

IMGH6Y33WQSIT.jpg_thumb.jpg

 

Mods, Gatekeepers και απλοί noiz μεροκαματιάρηδες είχαν στο παρελθόν την τιμή να πνιγούν σε λόφους κεμπάπ.

In Κρέτας we trust, στηρίζουμε, αγαπάμε, χαραμίζουμε και τη διατροφή μας άμα λάχει. Κεμπάπ-ορυμαγδός κι ας λέτε ό,τι θέλετε για τα αθηναϊκά σουβλατζίδικα. :P

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καλυτερη παραγγελία πάντως είναι :

 

2 δίπιτα με λουκάνικο, μια πατάτες, μια coca light και ενα Maalox ;D

 

ontopic : Γυροbank.-

Aθηνα συμβιβαζομαστε με Κάβουρα, Μπαϊρακτάρη κλπ, αν και πολλοι γνωστες στηριζουν το νεοσύστατο "σουβλακι στο γκάζι" (καπως ετσι λεγεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Ρωσίδες της Γρυπάρη....................

 

 

Να διορθωσω την κατασταση.Δεν ειναι Ρωσιδες αλλα ποντιες.

 

Εισαι και γειτονας. ;D ;D ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από Αμπελοκήπους ψηφίζω "Το Νόστιμο" (αυτή τη στιγμή χλαπακιάζω ένα) και Ελλήνιον!!!! Από κέντρο όμως είμαι του Αχιλλέα!!! Και Κάβουρα γιατί είναι εγγυημένα βρώμικο... (και έχει και άφθονη κέτσαπ και μουστάρδα να γουστάρεις!!!)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καλυτερη παραγγελία πάντως είναι :

 

2 δίπιτα με λουκάνικο, μια πατάτες, μια coca light και ενα Maalox ;D

 

ontopic : Γυροbank.-

Aθηνα συμβιβαζομαστε με Κάβουρα, Μπαϊρακτάρη κλπ, αν και πολλοι γνωστες στηριζουν το νεοσύστατο "σουβλακι στο γκάζι" (καπως ετσι λεγεται)

Και δω σε βρισκω σωστο blue αλλα ο SF μιλησε στη καρδια μου.

Και επειδη γενικα ακουσα κατι για μεγεθη εχοντας συλεξει στο μπακα μου ολ οβερ γκρις γυρους, σα του Κρητικους ΔΕΝ υπαρχουν.

 

 

3 ευρα αλλα με 1 εισαι με σοδες.

Περιγραφη Στη πιτα 1 μεριδα γυρος 1 μεριδα πατατες στραγγιστο γιαουρτι(οχι σαζικι) τοματα κρομυον και πολυ παπρικα(μες στη πιτα). Κρεας πιτα στα καρβουνα.

ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΟΥ!!! ΦΑΣΙΣΜΟΣ ;D ;DΟταν επαιρνα χοληστερινη με γυρους καποιοι παιζαν κιθαρα. ΟΥΥΥΥΣΤ!!! ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

ΥΓ και μη ξεχναμε το Γιωτη στη Τουμπα ρε παιδια.Αν και γαβρος υποχρεουμε να βγαλω το καπελο. Μια σταση την εχει(να φαμε και μεις κατι-ολο γκολακια θα ταιζουμε?-):-X

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Βόλο λοιπόν έχει Πεϊνιρλογυρο το Rainbow, Γυρο Donner (πολίτικο) το smile στους ΑΓ. Αναργύρους και το καλύτερο σουβλάκι στα στρουμφάκια και στον Βαγγέλη....

Καλό και το σουβλάκι στην Ρούμελη (Κ.Καρτάλη)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες χωρις πλακα ο Βολος σκοτωνει.

 

Το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ για παρτη μου ειναι στα Χανια, αν και κει δε κανου γυρους καλους η ΟΑΣΗ ειναι μακραν ο Elvis των γυρων.

Δε περιγραφω αναζητηστε το.

Τ Ε Λ Ο Σ.-

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σα του Κρητικους ΔΕΝ υπαρχουν.

3 ευρα αλλα με 1 εισαι με σοδες.

 

Χμμμ... αλλάξανε τα πράγματα; Το 2003 που ήμουν στη Σούδα στο ναύσταθμο, τα πιτόγυρα ήταν μια μπουκιά και χρειαζόσουν 3-4 για να πεις ότι έφαγες. Φτηνά βεβαίως, αλλά μικρά. Το γιαούρτι πάντως (όχι τζατζίκι) το θυμάμαι...

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο και αν ποσταρετε την διαιτα μου δεν την χαλαω  :P

 

 

Θα τσακιζα ανετα παντως 2 πιταγυροαπολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου