Προς το περιεχόμενο

Το καλυτερο σουβλατζιδικο??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλεπω γνωριζεις τι παιζει εδω Βολο...Rainbow ειναι γνωστο τελικα!!!Πεινιρλι-πατατες-ουγγαρεζα και εγω το ιδιο παιρνω!!! Grin Αν και το εχω κοψει τελευταια γτ ειναι ανθυγειινο(πιο πολυ και απο τον γυρο... Shocked) και τα ακριβινε και επικινδυνα...

 

απο κει ειμαι απλα σπουδαζω αθηνα...λογικο τοσα χρονια στο βολο τα ξερω καλα τα κατατοπια...συμφωνω με τον studio σε ολα..  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε 3 ωρίτσες πάντως το θέμα έφτασε τις 5 σελίδες... ούτε με τα κουρδισμένα ξύλα τόση συμμετοχή... ;D

 

Σα να πεινάμε λίγο, ε;

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3 ωρίτσες πάντως το θέμα έφτασε τις 5 σελίδες... ούτε με τα κουρδισμένα ξύλα τόση συμμετοχή... ;D

 

Σα να πεινάμε λίγο, ε;

 

σουβλακοσυζητηση να γινεται! :P

Aoshi Shinomori...Πολυ μπροστα ο τυπος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3 ωρίτσες πάντως το θέμα έφτασε τις 5 σελίδες... ούτε με τα κουρδισμένα ξύλα τόση συμμετοχή... ;D

 

Σα να πεινάμε λίγο, ε;

 

Αστα να πανε ρε συ!!Ειδα τον καταλογο με τα σουβλακια το απογευμα και μου ρθε η εμπνευση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ... αλλάξανε τα πράγματα; Το 2003 που ήμουν στη Σούδα στο ναύσταθμο, τα πιτόγυρα ήταν μια μπουκιά και χρειαζόσουν 3-4 για να πεις ότι έφαγες. Φτηνά βεβαίως, αλλά μικρά. Το γιαούρτι πάντως (όχι τζατζίκι) το θυμάμαι...

Παρε Ηρακλειο-Λασιθι οχι Χανια δε ξερουν. Ρεθυμνο μικροι και αυτοι αλλα σκοτωνουν.

Ειπαμε ΟΑΣΗ Χανια.

;)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Θεσ/νικη, Σωκρατης στη Χαριλάου μπαη φαρ δε μπεστ

+1000

και συμπληρώνω τον Βαλάντη στον Εύοσμο... απίστευτος!!! και σουβλάκι στα 130 γραμμάρια :)

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Για τους κάπως μεγαλύτερους και σίγουρα πιο τολμηρούς (τουλάχιστον από Θεσ/νίκη)....

 

Κόκκορας στην Σβώλου

 

Το ιστορικότερο (1960) και μακράν πιο cult ξενυχτάδικο-φαγάδικο της πόλης. Για πολλά πολλά χρόνια στέκι πάνκηδων, ροκάδων, ροκαμπιλάδων, μεταλάδων, νιουγουεβάδων και λοιπών ιθαγενών....πολύ πριν η μπουγάτσα κάνει ράστα και γίνει μαστ για το ξενύχτι  ;)

 

Γιά άλλους "βρώμικο" και για άλλους "θρησκεία"....σίγουρα όμως κομμάτι της ιστορίας της πόλης

 

Δυστυχώς έκλεισε..... :'(

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Βόλο λοιπόν έχει Πεϊνιρλογυρο το Rainbow, Γυρο Donner (πολίτικο) το smile στους ΑΓ. Αναργύρους και το καλύτερο σουβλάκι στα στρουμφάκια και στον Βαγγέλη....

Καλό και το σουβλάκι στην Ρούμελη (Κ.Καρτάλη)

 

Aυτα που ειναι??

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου