Προς το περιεχόμενο

EMG & Squier


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα εχω μια fender stratocaster classic vibe 50's και τωρα που ηρθε το μωρο στην οικογενεια(epi zakk wylde) θελω να την πουλησω. Μου τη ζητησε ενας φιλος μου 150 ευρω ειναι καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν εννοείς squier τότε οκ... 150-170 ευρώ είναι καλά... Ανάλογα και την κατάσταση... Βέβαια δεν μπορώ να φανταστώ γιατί κάποιος να αφήσει μία strat για μία signature LP (και δη Epi) με EMG πάνω αλλά ο καθένας με τα γούστα του... (εγώ θα πέταγα πάνω στην Squier ένα σετ DiMarzio και θα ήμουν άρχοντας!!!)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς squier τότε οκ... 150-170 ευρώ είναι καλά... Ανάλογα και την κατάσταση... Βέβαια δεν μπορώ να φανταστώ γιατί κάποιος να αφήσει μία strat για μία signature LP (και δη Epi) με EMG πάνω αλλά ο καθένας με τα γούστα του... (εγώ θα πέταγα πάνω στην Squier ένα σετ DiMarzio και θα ήμουν άρχοντας!!!)

 

 

+327.1

 

Και υπόψην, έχω ήδη μια epi με EMG!  ;D

Πάντως αυτές οι CV σκέτη αμαρτία είναι οι άτιμες... Τόσο που το σκέφτομαι να σκοτώσω την Ibanez μου!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

+327.1

 

Και υπόψην, έχω ήδη μια epi με EMG!  ;D

Πάνω που άρχισα να σε συμπαθώ...

 

Τόσο που το σκέφτομαι να σκοτώσω την Ibanez μου!  8)

Μου τα χαλάς....

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν είμαι και πολύ της εντελώς καφρίλας πλέον και δεν μου κάθεται το τσεκούρι (βλ. φωτο)...

 

 

Επί του θέματος πάντως, ναί, είναι μια αρκετά καλή τιμή.  :)

320658404_o.thumb.jpg.52a7e6b74c850ab758dda013d5fddd5b.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ... Να και η σειρά Xiphos... (ή κάνω λάθος??) αυτή φοράει duncan design ή κάνω λάθος? Και νομίζω πως ήταν και οι πρώτες με το Wizard II neck!!! Ωραίες κιθάρες, βγήκαν για να ανταγωνιστούν την Jackson γύρω στο 95... Αλλά ποτέ δεν προτιμήθηκαν γιατί όντας Ibanez δεν είχαν τόσο ήχο ξυράφι όσο οι Jackson (μακρυά από εμάς!!!)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η epi αυτη ειναι μακραν καλυτερη για μενα και στον ηχο και σε ολα μου αρεσει πιο πολυ..την fender την δινω για να μαζεψω για εναν ενισχυτη που θελω να παρω και μετα πια παω σε stratocaster american deluxe γι αυτο θα τη δωσω αυτη:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου