Προς το περιεχόμενο

USB ασύρματης σύνδεσης με το pc…


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χακερ ενωθείτε και βρείτε μου σας παρακαλώ ένα USB ασύρματης σύνδεσης με το pc αλλά να έχουν drivers για windows 7 με αυτό που έχω , με έχει πεθάνει το pc στην μπλε οθόνη…

Ευχαριστώ……

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.803369

 

Φαντασου να μουν και χακερ...Θα σου φτιαχνα ενα επιτοπου!

Παρ ολα αυτα,θα σου ελεγα να μην το αγορασεις ουτε αυτο ουτε κανενα διοτι πιστευω

πως δεν φταιει το USB για τις μπλε οθονες αλλα αν εισαι τοσο σιγουρος η ειναι τοσο παλιο τι να πω...

Εγω παντως εβαλα τα 7 σε 2 μηχανηματα και εγκατεστησαν ολους τους ντραιβερς μονα τους...και στα 2.Και για τα περιφεριακα εβαλα αυτους των sVista και ετρεξαν ρολόι...good luck anyway...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου το pc είναι ολοκαίνουριο μιας εβδομάδας  σίγουρα είναι το usb γιατί και τα windows 7 που έπρεπε να βρουν κάτι δεν βρήκαν...και μόλις το συνδέω με το pc αμέσως πετάει μπλε….

πήρα τηλέφωνο την εταιρία που που έχει τα airties και μου είπαν ότι 99,9% είναι το usb γιατί δεν έχουν σωστούς drivers από εκεί και [πέρα τελικά το σύνδεσα με καλώδιο και είναι οκ....

φαίνετε ότι είναι νωρίς ακόμα να υπάρχει usb ασύρματης με το ruter αλλά θα βγει κάτι δεν μπορεί....

πάντως ευχαριστώ....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου