Προς το περιεχόμενο

A Place to Bury Strangers @ Rodeo (8/12/2009)


JohnyOh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν.. Δεν ξέρω πόσοι από εσάς βρέθηκαν χτες εκεί, ή πόσοι θα πάνε σήμερα, πάντως ο bloody_sunday, μας είχε προειδοποιήσει ορθώς..  8) Υπερηχητικό live!! Δεν ξέρω εάν και κατά πόσον αυτό ήταν υπερβολικό, αλλά προσωπικά, το βρήκα πολύ ενδιαφέρον.. (Τις jaguar του λυπήθηκα λίγο βέβαια... )

www.lowercut.com

www.theroadmiles.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάστηκαν 2 ωρίτσες για να επιστρέψουν τα αυτιά σε κανονική λειτουργία, αλλά ήταν πολύ καλή φάση. Δυστηχώς δεν κατάφερα να δω καθόλου τι εξοπλισμό είχαν, αν είδες κατι please μοιράσου το γιατί η κιθάρα ήταν εντυπωσιακή θα έλεγα τουλάχιστον.

Μακάρι να είχε λίγο καλύτερο ήχο το ροντέο!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ήχος ήταν όντως λίγο μουντός, και το ροντέο δεν βοηθούσε στην ορατότητα.. Τώρα από εξοπλισμό δεν είδα πολλά πολλά, πρόλαβα να πάω στο τέλος να δω τις 2 jaguar, τη μια εκ τον οποίων είχε προλάβει να ξεκοιλιάσει κανονικά, πεταμένες στο πάτωμα.. (στιγμές σοκ και δέους, σχεδόν splatter θέαμα..  ::) ).

www.lowercut.com

www.theroadmiles.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οριστε φωτο που ανεβασε ο bloody_sunday απο αλλο live...

..αλλα απ'οτι μπορεσα να δω ο εξοπλισμος ηταν ο ιδιος

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=172299.msg386123#msg386123

 

παντως εμενα δεν με συγκινησαν...υπηρξαν βεβαια ωραιες στιγμες ...

αλλα παραηταν βαβουριαρικα και μουντα....

 

 

υγ: τη μαγκια με το μικροφωνο της φωνης στον ενισχυτη το εκαναν κ στην αθηνα, οποτε μαλλον ειναι στανταρ στο σετ τους, και οχι παρορμηση της στιγμης  :-\

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν παίζεις κάθε μέρα σχεδόν live, πόσες παρορμήσεις να σου έχουν μείνει πια.. Εξ άλλου, ναι, φάνηκε ότι το είχε σχεδιάσει.. Αντικειμενικά πάντως, αν μπω στην κατηγορία "ξέσπασμα-κανιβαλισμός στην κιθάρα μου" στη μνήμη μου έρχεται πιο γρήγορα ο Finn Andrews των Veils (όπως τους είδα πρόσφατα τουλάχιστον) . Όπως και να χει, ήταν ένα ενδιαφέρον live. Το αν μου μείνει (προσωπικά) καλά ή όχι, θα δείξει!!

www.lowercut.com

www.theroadmiles.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακούσει τόσα πολλά γι'αυτούς τους τύπους που τους έχω σιχαθεί.  ;D

Στο live δεν πήγα, αλλα απ΄το cd και μόνο δεν έπεισαν καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν παίζεις κάθε μέρα σχεδόν live, πόσες παρορμήσεις να σου έχουν μείνει πια.. Εξ άλλου, ναι, φάνηκε ότι το είχε σχεδιάσει.. Αντικειμενικά πάντως, αν μπω στην κατηγορία "ξέσπασμα-κανιβαλισμός στην κιθάρα μου" στη μνήμη μου έρχεται πιο γρήγορα ο Finn Andrews των Veils (όπως τους είδα πρόσφατα τουλάχιστον) . Όπως και να χει, ήταν ένα ενδιαφέρον live. Το αν μου μείνει (προσωπικά) καλά ή όχι, θα δείξει!!

 

Το σκισε το Kurzweil το παλικαρι.

 

Δεν το δινε σε μενα :P

And so castles made of sand melts into the sea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλασμένο ήταν.. τι να το κάνεις.. άσε ήμουν και εκεί μπροστά και το έβλεπα να μου έρχεται στο κεφάλι..  ::)

www.lowercut.com

www.theroadmiles.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου