Προς το περιεχόμενο

Ταξίδι στο USA. Συμφέρει να φέρεις κιθάρα επιστρέφοντας;


Alchemist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έαν π.χ ο κος Mπίχλας είχε υπομονή (που δηλώνει ότι δεν έχει), αντί να έχει αλλάξει 15 τσέχες, θα μπορούσε να έχει μια επώνυμη.

H υπομονή που είχα θίξει σε άλλο θέμα δεν έχει σχέση με το οικονομικό. Με τα χρήματα

που έχω αυτή τη στιγμή στην άκρη (χωρίς καν να δουλεύω, απλά όπως είπες και εσύ

δεν ξοδεύω σε χαζομαρούλες που ξοδεύουν άλλοι), παίρνω και vos για πλάκα. Aλλά δεν

υπάρχει περίπτωση να κάνω κάτι τέτοιο, είμαι 'αριστερός' όσον αφορά τις κιθάρες :P.

Αν κάποτε παίζω τόσο ωραία, βγάζω κάνα ψιλό απο μουσική, δεν χρειάζεται να θυσιάσω

κάτι σημαντικό για μένα και δεν με πιάνει ύπνος τα βράδια απο το GAS, ίσως το

σκεφτόμουν...

 

 

... δηλαδή ποτέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οχι αλλά δεν τους έλεγα και μπούρδες του στυλ "αν παιδάκια της Αφρικής περπατάγατε αρκετά, λίγο καθε μέρα, μια μέρα θα φτάνατε στα Highlands και θα απολαμβάνετε την μπύρα σας σαν και εμένα".

Μα προφανώς και λές μπούρδες, γιατί παιδάκια από την Αφρική και περπατάγαν-τρέχαν αρκετά και χρυσά μετάλια πήραν και πιο πάνω από τα Highlands έφτασαν και δεν ήταν του Κολεγίου. Και προφανώς, ούτε στη Αφρική, όλα τα παιδάκια είναι ίδια ούτε πουθενά στον κόσμο

 

Ξέρω πότε να σταματάω.

Εκεί που ΕΣΥ σταματάς, άλλοι μπορεί να ξεκινάνε (και δεν εννοώ τον εαυτό μου για να μην παρεξηγούμαστε).

 

... δηλαδή ποτέ!

Επειδή είσαι μικρός ακόμα, ποτέ να μην λές ποτέ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια Μαραθων μιλάς για μια μειοψηφία. Για αυτούς που ΜΠΟΡΟΥΝ να πάνε στα μπουζούκια.

Γιατί αυτός που παίρνει ένα χιλιάρικο το μήνα, με οικογένεια, όχι μόνο δεν πάει στα μπουζούκια, αλλά και οι μπίρες, σπίτι, ακριβές του φαίνονται...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη φοβαστε ρε,τωρα με τα νεα οικονομικα μετρα θα φαμε με χρυσα κουταλια!! ;D

 

(κατσε να δω που εχω κρυμμενη την πρασινη μου καρτα γιατι προβλεπω νεο κυμα μεταναστευσης & λεω να φυγω πρωτος.... ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου