Προς το περιεχόμενο

2 Ερωτήσεις...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας αδέρφια συμφορουμίτες του νόιζ.

 

Εδώ έχω τις εξής απορίες που είναι μεν άσχετες μεταξύ τους αλλά με απασχολούν και οι δύο αρκετά. Σας τις παραθέτω λοιπόν με σειρά από την πιο βαρυσήμαντη μέχρι την... λιγότερο βαρυσήμαντη:

 

1) Αν έχετε ψωνίσει ποτέ από Θωμά κάποιο δέμα πολλών κιλών (εμένα ήταν 106κιλά !) και σας έγραψε πως έφυγε με φορτηγό και όχι με την DHL, μπορείτε να μου πείτε πόσες μέρες έκανε να έρθει σπίτι σας από τη μέρα που έφυγε ΕΦΥΓΕ;

Παίζουμε ένα λάιβ την άλλη πέμπτη και θέλω να ξέρω αν προλαβαίνουν να έρθουν τα πράγματα μέχρι τότε (έφυγαν την κυριακή που πέρασε)

 

 

2) αυτή η απορία έχει να κάνει με τα πεταλλάκια:

Ένα πετάλι κιθάρας αν μπει σε μπάσσο θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα εκτός από το ρεσπόνς του στις συχνότητες της κιθάρας; Υπάρχει ας πούμε περίπτωση να καεί;

 

 

 

Αυτά.

 

Ευχαριστώ Προκαταβολικά και τα ρέστα...

Ορκισμένος Μπλουζάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενκ γιου μαη γκουντ σερ!

 

 

Σκεφτόμουν να πάρω το μπαντ μανκυ καθώς παίζω και λιγάκι κιθάρα και λόγω εργονομίας χώρου σκέφτηκα μήπως...

Ορκισμένος Μπλουζάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.20-30 ημερες αναλογα με τις απεργιες & το φορτο

 

2.οχι

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα μεταφορά με φορτηγό από Γερμανία το χω ζήσει πολλές φορές. Είτε θα σου έρθει σε μια βδομάδα είτε σε 1 μήνα. Απ'ότι ξέρω διαχωρίζουν τα αντικείμενα σε κάποιες κατηγορίες και μετά περιμένουν να γεμίσουν το φορτηγό. Αν γεμίσει θα φύγει αλλιώς περιμένουμε μέχρι να γεμίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλου κακού ψάξε από κάνα φιλαράκι τα εργαλεία... αλλιώς σκέψου το ζωντανό χωρίς τα πράγματα... εγώ πρώτη αγορά απο Θωμά- μπάσο+ενισχυτή άργησαν τρεις μέρες και μαθαίνω ότι την μέρα του λαιβ θα έχω την παραγγελεία...

 

τελικά μου ήρθε μόνο ο ενισχυτής και ζητιάνευα τελευταία στιγμή μπασο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου