Προς το περιεχόμενο

Διακοσμητική κιθάρα για μαγαζί!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη, αλλά είδα να πωλούνται και strat-style κιθάρες στις αγγελίες σε αυτά τα λ7.

Εφόσον είναι για "τοίχο", γιατί να μην εξυπηρετήσει και κάποιον ο οποίος τα έχει πιο πολύ ανάγκη από τον thomann και την harley benetton ?

 

Δική σου απόφαση  βέβαια φίλε savasavram, αλλά θεωρώ ότι έπρεπε να το αναφέρω.

 

Πάντα φιλικά,

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη, αλλά είδα να πωλούνται και strat-style κιθάρες στις αγγελίες σε αυτά τα λ7.

Εφόσον είναι για "τοίχο", γιατί να μην εξυπηρετήσει και κάποιον ο οποίος τα έχει πιο πολύ ανάγκη από τον thomann και την harley benetton ?

 

Και εγώ συμφωνώ,αν και αν ήμουν πωλητής δε θα μου άρεσε η κιθάρα μου να έχει τέτοια τύχη,ακόμη και η squier μου νομίζω οτι αξίζει καλύτερη τύχη..  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ συμφωνώ,αν και αν ήμουν πωλητής δε θα μου άρεσε η κιθάρα μου να έχει τέτοια τύχη,ακόμη και η squier μου νομίζω οτι αξίζει καλύτερη τύχη..  ;D

 

παιδιά επειδή οι κιθάρες είναι για να παίζουν και πες ότι έβρισκα "μουράτη" κιθάρα, χωρίς ψεγάδια... θα ταν στα 100?

 

γι'αυτό ρώτησα μήπως ξέρετε τεχνίτη πχ που να μου φτιάξει το σώμα!

όσο για την σχέση μου με την ελληνική αγορά!!-μόνο στον τομέα "μας" (μουσική) έχω δει αξιοπιστία και πάλι φοβάμαι!!

και ξέρεις γιατί ο Γερμανός τα παίρνει-πέρα απ'το ότι είναι παραγωγή??? γιατί είναι Πωλητης!!!  :)

εδώ δεν εχουμε πωλητές....

(παρεπιπτόντως το λέω αυτό ενώ ο πατέρας μου είναι ο τύπος με το μαγαζί... δεν υπάρχει αγορά)

 

εντάξει παιδιά! ο γιατρός είπε να τα λέω!!  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_hbt16be_egitarre.htm Αυτη είναι telecaster στιλ (για πριν που ρωτησες).

Αλλα δεν κατάλαβα... Πρέπει να καταλήξουμε σε κάποια stratocaster αναγκαστηκά?

It dont mean a thing, if it ain't got that swing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να καταλήξουμε σε κάποια stratocaster αναγκαστηκά?

 

είναι ωραίο κομμάτι αλλά μου έδειχνε στρατοκάστερ όταν μου εξηγούσε... τώρα αν θέλει κάτι συγκεκριμένο... πάντως επιτυχία η κούκλα...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου