Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτες μπασου Kustom?


fleaman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια η γνωμη σας για τους συγκεκριμενους ενισχυτες?εχετε ασχοληθει?εμαθα οτι με 550 ευρω χτυπας καμπινα κ κεφαλι μαζι!Αξιζει?Ποια η γνωμη σας για αυτους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίοι ενισχυτές αλλά οι καμπίνες τους... ας πούμε ότι θα προτιμούσα κάποια άλλη μάρκα... Βέβαια είναι πολύ στακάτοι και βαρβάτοι, δεν είναι για funk πράγματα... Πολλά μπάσα και λίγα πρίμα... Έχει βγάλει και έναν υβριδικό που τον ζαχαρώνω καιρό....

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<A HREF="http://www.kustom.com/product_detail.aspx?TypeID=6&FamilyID=92&ProductID=203&Tab=0

">DE 300 HD </A>

Τον έχω προσέξει.... Και στα λεφτά που προτείνεται (277 στον Θωμά)...  ;)

Δεν ξέρω αν ο Κουρμπής......

Και ψάχνομαι τώρα τελευταία γιατί κουράστηκε ο γεροPeavey.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγω ψαχνομαι..Ψαχνω εναν ενισχυτη της σχολης Ampeg SVT...Ειμαι ''βρωμιαρης'' μπασιστας κ ουδεμια σχεση εχω με funk!Εχετε να προτεινετε κατι?Οι Kustom πλησιαζουν καθολου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγω ψαχνομαι..Ψαχνω εναν ενισχυτη της σχολης Ampeg SVT...Ειμαι ''βρωμιαρης'' μπασιστας κ ουδεμια σχεση εχω με funk!Εχετε να προτεινετε κατι?Οι Kustom πλησιαζουν καθολου?

 

Αυτο μπροστα απο εναν καθαρο ενισχυτη. Παραμιλανε ανθρωποι που παιζουν με SVT και B15 εδω και 30 χρονια για αυτο το πεταλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι μπασσιστας αλλα στο σχηματακι μου παιζουμε με εναν kustom dual30rc...γιατι παιζουμε? Γιατι ειναι θηριο...εχουμε πανω του το μπασσο κ την κιθαρα και καλυπτει τα παντα κ τους παντες...ακομα κ τα ντραμς...απο ηχο εχω ακουσει πολυ καλητερους...αλλα αν καποιος θελει amp με cojones...και σχετικα φτηνο...αυτο ειναι..

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια η γνωμη σας για τους συγκεκριμενους ενισχυτες?εχετε ασχοληθει?εμαθα οτι με 550 ευρω χτυπας καμπινα κ κεφαλι μαζι!Αξιζει?Ποια η γνωμη σας για αυτους?

 

Tip of the day : Κανε και αναζητηση στο youtube για kustom bass amp . Μηπως και βγαλεις ακρη με τον ηχο τους. Θα βρεις και αρκετα review στο διαδίκτυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου