Προς το περιεχόμενο

Αγορα Bill Lawrence pick ups


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας ....μια το εορταστικο πνευμα μιας η αθεραπευτη GASιτιδα μιας το νεο οτι ο αγαπητος παππους ειναι δυστηχως προς την μεγαλη εξοδο με εκανε να ψαχτω για την αμεση αγορα 2 σετ για τις Στρατ μου.

 

Εαν καποιος ενδιαφερεται να αγορασει ευχαριστως να συνεργαστουμε,  υπαρχει ποοοολυ μεγαλη περιπτωση οι μαγνητες να παραδοθουν Ελλαδα χωρις τελωνεια κλπ...

Εαν οι αμερικανοι μας κανουν την εξυπηρετηση για 5-6 σετ.

 

Περισσοτερο ινφο εντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για δώσε info.  ;)

 

Έχω ήδη τους (απίστευτους) Keystones στην Tele μου, αλλά δεν θα έλεγα όχι να δοκίμαζα τους νέους micro/mini coils, ή τους blade mini-humbuckers.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά από που θα αγοράσετε;

 

Από το www.billlawrence.com ή από το www.billlawrenceusa.com ;

 

Δοκίμασα να στείλω στην Becky mail, αλλά συνεχώς λαμβάνω failure notice, πήρα τηλέφωνο, αλλά έχει τηλεφωνητή που δεν δέχεται άλλα μηνύματα και λέει καλέστε αργότερα.

 

Στο δεύτερο site δεν έχω δοκιμάσει να επικοινωνήσω...

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από που θα αγοράσετε;

 

Από το www.billlawrence.com ή από το www.billlawrenceusa.com ;

 

Δοκίμασα να στείλω στην Becky mail, αλλά συνεχώς λαμβάνω failure notice, πήρα τηλέφωνο, αλλά έχει τηλεφωνητή που δεν δέχεται άλλα μηνύματα και λέει καλέστε αργότερα.

 

Στο δεύτερο site δεν έχω δοκιμάσει να επικοινωνήσω...

 

Δεν μου απαντούν και γενικώς δεν υπάρχουν. Να τους δώσω τα λεφτά μου;

Να σε αφήσω να σκεφτεις λίγο μόνος σου την απάντηση.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου απαντούν και γενικώς δεν υπάρχουν. Να τους δώσω τα λεφτά μου;

Να σε αφήσω να σκεφτεις λίγο μόνος σου την απάντηση.

 

Δεν απαντουν γιατι η εταιρεια αποτελειται σε πολυ πολυ μεγαλο βαθμο απο ενα ηλικιωμενο ζευγαρι. Και αν σκεφτεις οτι ο Lawrence σε τετοια ηλικια που ειναι μονο ανετη ζωη δεν περναει δε θα παραξενευομουνα αν η γυναικα του αποφασησε να αφησει μαγνητες και επιχειρησεις και να ειναι στο πλαι του αντρα της για οσο καιρο θα ειναι ακομα εν ζωη.

 

Εν ολιγοις, δε πιστευω οτι δεν σου απαντανε επειδη προκειται για scam αλλα λογω ανωτερας βιας. Παντοτε ειχαν προβλημα στο να ανταποκρινονται στον μεγαλο ογκο ειερχομενων ερωτησεων & παραγγελιων, ποσο μαλλον τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και καποιο καιρο την παραγωγη των Bill Lawrence μαγνητων (Bill & Becky εννοω) εχουν αναλαβει οι αδερφοι Lace. Δεν ξερω αν οι παραγγελιες εχουν ξεκινησει κτλ. Ο Bill γερασε πολυ και οπως λεει ειναι οι μονοι που εμπιστευεται να συνεχισουν επαξια την παραγωγη των μαγνητων του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To site του Bill εδω και καποιο διαστημα ηταν αυτο: http://www.wildepickups.com/ οπου και λεει αυτο ακριβως το πραγμα. Το σαιτ των lace ειναι αυτο http://www.lacemusic.com/pickups/pickups.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου απαντούν και γενικώς δεν υπάρχουν. Να τους δώσω τα λεφτά μου;

Να σε αφήσω να σκεφτεις λίγο μόνος σου την απάντηση.

 

Κώστα δεν ρώτησα «παιδιά δεν μου απαντάει κανείς, αλλά λέω να τους δώσω τα λεφτά μου, τι λέτε;».

 

Επειδή η official πηγή δεν δίνει σημάδια ζωής, ρωτάω εάν έχει γίνει ήδη κάποια επικοινωνία και αν ναι με ποια πηγή, το ένα ή το άλλο site;

 

BTW έστειλα στο Wilde pick-ups που αναφέρετε παραπάνω και περιμένω απάντηση.

 

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιποοοον...και εμενα δε μου απαντησαν σε μεηλ και τηλ μαλλον λογο της χειροτερευσης της καταστασης υγειας του μπιλλ...απο οτι εμαθα απο καλη πηγη...

Μιλησα με τον αντιπροσωπο της LAce στην Ελλαδα και του ειπα εαν μπορει να μας φερει καποια σετακια, η απαντηση ηταν θετικη απο μερους του ΑΑΑΑΛΛΑΑΑΑΑ φτανει να μας κανουν την χαρη οι αμερκανοι !!

 

Ετσι εχουν τα πραγματα οσο τα εψαξα...οποτε το καλυτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να δουμε ποσοι θελουμε και τι..και να δωσουμε μια παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου