Προς το περιεχόμενο

ακουστικη σε tonelab le


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον υστερα απο 3 μερες εμπειριας και εμπυριας με την tonelab le εχω να πω το εξης:Σκοτωνει το μηχανημα.Περα απο την ποιοτητα των εφφε και των εξομοιωσεων σημερα ανακαλυψα και το direct in recording.Συνδεοντας την tonelab απευθειας στην καρτα ηχου εχω αρκετα καλο ηχο για να φτιαξω ενα προσχεδιο η μια μετρια παραγωγη .Αρκετα με τα κουμπια και τις 3.000.134 πιθανες ρυθμισεις,5 10 ηχοι και τελος.Αλλωστε ολα αυτα τα παιχνιδια δεν τα παιρνουμε για να τρωμε τον χρονο ρυθμιζοντας τα αλλα για μια σταλιτσα εξτρα εμπνευσης.Στο θεμα τωρα:συνεδεσα την ακουστικη μου στην tonelab και χρησιμοποιησα το acoustic simulator με μονο καμπινα απο ac30,delay,reverb και λιγο chorus βοηθητικα.Μπορω να πω οτι εχει υπεροχο ηχο ακομα και αν την χρησιμοποιω με εναν marshall mg100.Λετε η tonelab να σταματησει να κυκλοφορει και να γινει boutique ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου