Προς το περιεχόμενο

Μαγαζιά για live???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω λεω να περιμενεις λιγο να μεγαλωσετε και να παιξετε στον ΠΡΩΤΟ ΟΡΟΦΟ!

;D

αχαχαχαχαχαχαχχααχχα

έχεις δώσει ρεσιτάλ σ αυτό το θέμα.

 

Παιδιά κυρίως αμα βρείτε άλλες μπάντες να ανοίξετε γι αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χαχα!!  ;D

το ισόγεια το έγραψα γιατί όπου έχω δει την ξαδέρφη μου που την έχω πρότυπο σ'αυτά είναι υπόγεια! sin city, AN....

 

 

αντεργκραουντ τυπος η ξαδερφη δηλαδη!

 

 

απλα μωρε και χωρις να μ αρεσει που δεν σου δινω κουραγιο αυτη τη στιγμη, πιστευω οτι το ''καναμε 5 προβες σε ενα μηνα, βγηκαμε μπροστα στα σογια μας και τωρα ειμαστε ετοιμοι να παιξουμε σε ενα μαγαζι'' εμενα ποτε δεν μου κανε καλη εντυπωση!

αν ειναι να κανεις κατι, δουλεψε το λιγο παραπανω!

εχεις να κερδισεις πολλα πραγματα και πιστεψε με, αξιζει τον κοπο!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνοι αλλά μπορούμε να ανοίξουμε με το "Θα χαθώ" για να παίξουν μετά metal???

Θα κόψουν φλέβα οι μαυροντυμένοι  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα όχι απλά βάλτε ένα δίχτυ μπροστά σας όπως παίζετε.

 

 

απλα μωρε και χωρις να μ αρεσει που δεν σου δινω κουραγιο αυτη τη στιγμη, πιστευω οτι το ''καναμε 5 προβες σε ενα μηνα, βγηκαμε μπροστα στα σογια μας και τωρα ειμαστε ετοιμοι να παιξουμε σε ενα μαγαζι'' εμενα ποτε δεν μου κανε καλη εντυπωση!

αν ειναι να κανεις κατι, δουλεψε το λιγο παραπανω!

εχεις να κερδισεις πολλα πραγματα και πιστεψε με, αξιζει τον κοπο!

 

Ντάξει το να κάνεις ένα λάιβ σε ένα μαγαζί δεν αναιρεί την προσπάθεια που κάνεις κατα τ άλλα βέβαια για τη βελτίωση της μπάντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντεργκραουντ τυπος η ξαδερφη δηλαδη!

 

 

απλα μωρε και χωρις να μ αρεσει που δεν σου δινω κουραγιο αυτη τη στιγμη, πιστευω οτι το ''καναμε 5 προβες σε ενα μηνα, βγηκαμε μπροστα στα σογια μας και τωρα ειμαστε ετοιμοι να παιξουμε σε ενα μαγαζι'' εμενα ποτε δεν μου κανε καλη εντυπωση!

αν ειναι να κανεις κατι, δουλεψε το λιγο παραπανω!

εχεις να κερδισεις πολλα πραγματα και πιστεψε με, αξιζει τον κοπο!

 

ακριβώς το αντίθετο θα έλεγα... αν σκεφτείς ότι ήμασταν 4 παιδιά που μόνο τα δύο είχαν δουλέψει σε σχήμα και τα άλλα δύο δεν είχαν παίξει καν ζωντανά....

κάναμε ειδικά τις δύο τελευταίες βδομάδες 6 μέρες την βδομάδα από τις 9 (10 ξεκινάγαμε πρόβα) μέχρι τη 1!!

ε δεν είμαστε και γαμώ τα γκρούπ αλλά δουλεύουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα όχι απλά βάλτε ένα δίχτυ μπροστά σας όπως παίζετε.

 

Ντάξει το να κάνεις ένα λάιβ σε ένα μαγαζί δεν αναιρεί την προσπάθεια που κάνεις κατα τ άλλα βέβαια για τη βελτίωση της μπάντας.

 

Μα το live αυτό καθέ αυτό είναι ένας τρόπος βελτίωσης του επιπέδου της μπάντας...

 

δλδ συμφωνώ μαζί σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά ξέρεις να μου απαντήσεις στο ερώτημα που με προβληματίζει... αν ανοίγαμε για ένα γκρουπ σαν της ξαδερφης που είναι πολύ εύκολη και καλή λύση!

δεν θα ήταν χάλια αφού το κοινό απο κάτω στην πλειοψηφία είναι hard τύποι??? δλδ πρέπει να βρούμε ένα παρόμοιο συγκρότημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το live αυτό καθέ αυτό είναι ένας τρόπος βελτίωσης του επιπέδου της μπάντας...

 

Συμφωνώ και επαυξάνω.

εγω μερικως συμφωνω!

σιγουρα το λαιβ σε παει μπροστα!

αλλα πρεπει ηδη να εχεις παει οσο πιο μπροστα μπορεις απο μονος σου και μετα να παρεις και αυτα που εχουν να δωσουν οι ζωντανες εμφανισεις!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου