Προς το περιεχόμενο

Μαγαζιά για live???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλά ξέρεις να μου απαντήσεις στο ερώτημα που με προβληματίζει... αν ανοίγαμε για ένα γκρουπ σαν της ξαδερφης που είναι πολύ εύκολη και καλή λύση!

δεν θα ήταν χάλια αφού το κοινό απο κάτω στην πλειοψηφία είναι hard τύποι??? δλδ πρέπει να βρούμε ένα παρόμοιο συγκρότημα!

 

Ε εννοείται πως και εμείς θέλουμε να δείξουμε ένα επίπεδο!

ξέρεις να μου απαντήσεις στην παράθεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω μερικως συμφωνω!

σιγουρα το λαιβ σε παει μπροστα!

αλλα πρεπει ηδη να εχεις παει οσο πιο μπροστα μπορεις απο μονος σου και μετα να παρεις και αυτα που εχουν να δωσουν οι ζωντανες εμφανισεις!

 

εγω πιστευω οτι η παντα ψηνετε κ δενετε στο Live!  ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι ξέχασα. δε συστήνω να παίξετε σε μεταλάδες. Εσύ δεν είσαι που έβαλες τη λίστα με τα ελληνικοροκ φάση;

 

Θα σας πάρουν επιεικώς με τις πέτρες. Αν και έχουν ξενερώσει πια οι μεταλάδες. Μπορεί και απλά να σας βαρεθούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δεσμευτικό αυτό. Άσε που για τα λαιβ ζούμε. Εκεί είναι η όλη διασκέδαση :)

και δίνει πάντα και ώθηση στην ομάδα.

 

οι απο πάνω ναι! οι από κάτω έχουν και άλλες επιλογές...  ;D

εδώ στο κλαμπ ΑΝ παρακολουθούσα το Battle of Bands και όσο πιο χαρντ τόσο πιο πολύ γουστάρανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι ξέχασα. δε συστήνω να παίξετε σε μεταλάδες. Εσύ δεν είσαι που έβαλες τη λίστα με τα ελληνικοροκ φάση;

 

Θα σας πάρουν επιεικώς με τις πέτρες. Αν και έχουν ξενερώσει πια οι μεταλάδες. Μπορεί και απλά να σας βαρεθούνε.

 

επιβεβαίωσες το φόβο μου  ;D

οπότε ψάχνουμε πιο σοφτ συγκρότημα για συνεργασία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου