Προς το περιεχόμενο

Συσκευασία μπάσου για ταχυδρομική αποστολή


Evilnye

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απο οτι ξερω οντως κατι γινεται με τα καραβια αλλα...(επειδη εχω δει πως τα φορτωνουν) λεω να προτιμησω τα ελτα να ειμαι πιο σιγουρος  .....Αντε τωρα να πας να παραλαβεις το μπασο και να το βρεις κατω απο ενα σετ σαλονιου ή ενα κρεβατι :o :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να πάθει τρελό σοκ με την υγρασία;

Δεν προλαβαίνει.

Βασικά Έβη, πηγαινε σ'ενα μουσικομάγαζο και ζήτα μία κούτα για μπάσσο (πάντα τους περισσεύει μία, επειδή συνύθος πουλάνε με θήκη). Μέσα έχει τα στηρίγματα απο φελιζόλ και με λίγο "φουσκάκι" (που θα βάλεις εσύ) δεν θα πάθει τίποτα.

Σκέψου μόνο οτι τα περισσότερα όργανα έρχονται έτσι απο αμερική μέσα σε κοντέϊνερ, πλακωμένα με άλλα 30-50 κιβώτια.

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα τους ορους των ελτα (σχετικα γρηγορα) και λενε οτι

 

12)

α) Στην περίπτωση που το αντικείμενο περιέχει εμπορεύματα, η οφειλόμενη αποζημίωση κυμαίνεται ανάλογα με την πραγματική αξία του περιεχομένου, που αποδεικνύεται αποκλειστικά με προσκόμιση απόδειξης ή τιμολογίου και δελτίου αποστολής έως 293 Ευρώ ως μέγιστο ποσό, ανά αντικείμενο.

 

Εμενα το παλικαρι που μου το στελνει δεν εχει αποδειξη (το ειχε παρει και αυτος μεταχειρισμενο) να του πω να μην βαλει ασφαλεια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες τις φουσκες που θα τις βρω ???

Σε βιβλιοπωλεία έχει νομίζω.

Και σε καταστήματα εργαλείων, χρωματοπολεία κλπ.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ΚΤΕΛ που το έχω κάνει γίνεται γρήγορα, ευκολα και ανέξοδα. Το μόνο του μειονέκτημα είναι ότι δε στο φέρνουν στην πόρτα και δεν υποστηρίζει αντικαταβολή.

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου