Προς το περιεχόμενο

Blues σε HD


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι καλυτερο απτο να παιζεις  μπλουζιες με ΗD καμερα !!(Μολις πηρα κανουργια καμερα ;D

Ωραια η μοντερνα τεχνολογια βρε παιδι μου.

Ελπιζω να σας αρεσει  ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια η τεχνολογια αλλα εσυ ακομα πιο ωραιος! Φοβερος ο ηχος σου (αν οχι και τοσο αυστηρά blues) Η PRS σταζει μελι....Πως εγραψες το βιντεο και τον ηχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks, ασε με αυτη η prs μου εχει σπασει τα δαχτυλα ,δεν μπορω να την αφησω κατω.

Η καμερα ειναι η d500 της canon .και ο ηχος ειναι ενα modified dod overdrive απο analogman μεσα στο guitar port me vox ac30 simulation.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks, ασε με αυτη η prs μου εχει σπασει τα δαχτυλα ,δεν μπορω να την αφησω κατω.

Η καμερα ειναι η d500 της canon .και ο ηχος ειναι ενα modified dod overdrive απο analogman μεσα στο guitar port me vox ac30 simulation.  ;)

 

Και απο το guitar port στο mic in της καμερας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο κι απο μενα

μας εστειλες για τσαι, παω να πεταξω κανα δυο κιθαρες και 5-6 πετάλια και να αρχισω να ασχολουμαι σοβαρα με την εντομολογια  8)

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έκανα κανενα λεπτό να συνειδητοποιησω ότι ειναι λευκή η κιθάρα, δεν την κοίταξα κάν , κοιτούσα μόνο το παίξιμο , Μπράβο από μένα, πολυ καλή μπλουζιά =]=]=]=]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιτούμαι να διαγραφεί άμεσα από μέλος ο kotsadoros, γιατί κάθε φορά που ανεβάζει clip, η πίεσή μας ανεβαίνει στο 200! ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιτούμαι να διαγραφεί άμεσα από μέλος ο kotsadoros, γιατί κάθε φορά που ανεβάζει clip, η πίεσή μας ανεβαίνει στο 200! ;D

 

 

 

Και εξορία !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου