Προς το περιεχόμενο

δακρυζω...πηρα ενισχυτη!!!


ESP1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον....ειπα να κανω ενα χριστουγεννιατικο δωρακι στον εαυτο μου...

 

κατεβηκα σημερα αθηνα να παρω μια m-audio delta 22

 

 

και σπαει ο διαολος το ποδαρι του και μπαινω για χορδες ΠΡΙΝ παρω την καρταααα

 

 

βλεπω λοιπον εναν Vox AD30VT...λεω "δεν εχω παιξει ποτε με αυτον...ας τον δοκιμασω"...

 

 

τι τα ηθελα?...σε 20 λεπτα ειχα παρει τον AD50VT για...live καταστασεις... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

τετοια καθαρα ΔΕΝ εχω ξανακουσει...τι στα κομματια?...πολυ φτηνος ρε παιδια...πραγματικα σκεφτομαι πως...κατι βρωμαει :lol:

 

μολις τον εφερα σπιτι και εβαλα πανω την ESP μου και την Tonelab....ενοιωσα πως επιτελους ΤΕΡΜΑ η ταλαιπωρια στα Live με την Tonelab καρφι στην κονσολα...

 

 

εχει κανενα ελλατωμα ρε παιδια αυτος ο ενισχυτης?...μηπως ειμαι κουφος και μου φαινονται τοσο ομορφα τα καθαρα του? :lol: πειτε καμια γνωμη

 

 

θα προσπαθησω να ανεβασω και κανενα clipακι...η αγορα της καρτας ηχου αναβληθηκε για την ερχομενη εβδομαδα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα υπάρχουν πολύ καλοί ενισχυτές σε πολύ καλή τιμή ... και δεν είναι ανάγκη να είναι λάμπα :wink:

 

Ποιό μαγαζί τους έχει σε έκθεση ?

 

---

Καλόπαιχτος και καλή χρονιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά φίλε και καλόπαικτος, μια χαρά είναι ο ενισχυτής, πάντα θα υπάρχει το καλύτερο και το χειρότερο παντού, αν σου έκατσε τέρμα! Αυτό είναι. Καλή χρονιά 8)

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά φίλε και καλόπαικτος' date=' μια χαρά είναι ο ενισχυτής, πάντα θα υπάρχει το καλύτερο και το χειρότερο παντού, αν σου έκατσε τέρμα! Αυτό είναι. Καλή χρονιά 8)[/quote']

ακριβως αυτο...μεγια σου φιλε καλοριζικος και καλοπαιχτος

αχ φιλε αγγελε..

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου