Προς το περιεχόμενο

''Home Studio Recording'' παρακαλω τις υπερπολυτιμες γνωσεις σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι όντως και το εγώ το παρατήρησα τι φάση? :(

 

Γιου νοου ΦΠΑ? από 19 σε 21  ;D

 

Παιδια για αλλη μια φορα σας ευχαριστω πολυ για τις τοσες λυσεις και απαντησεις,αυτο που θελω να επισημανω για να μην πολυ ξεφευγουμε ειναι οτι αυτο που ζηταω να κανω  με τα παιδια που παιζουμε ειναι απλα να μπορουμε να συνδεσουμε καπου-καπως τα οργανα (κιθαρα,drum machine και οτι αλλο μπορουμε)-μικροφωνο και φυσικα οταν το θελησουμε να τα ηχογραφουμε ωστε να ακουμε και τι κανουμε σε καμια περιπτωση προς το παρον δεν θελουμε κατι εξεζητημενο, αν και μετα απο τοσες λυσεις μου χετε βαλει μπελαδες σε μενα και ποιο πολυ στην τσεπουλα μου,με χετε ξεσηκωσει για τα καλα αλλα δυστηχως δεν μπορω τωρα γι αυτο και παρεθεσα και το μπατζετ που μπορω να διαθεσω(350ε) για να κανουμε συγκεκριμενα πραγματα.Γι αυτο λοιπον  θελω λιγο να ξεκαθαρεισω το τοπιο,τελικα ποια ειναι η καλυτερη λυση αρχικα, με αυτα τα λεφτα ωστε να μπορω να συνδεσω στο pc οργανα

 

Ακριβώς, ο φίλος μας έχει ένα ικανοποιητικό set up για αρχή και καλό θα ήταν οι προτάσεις να μείνουν στα 1-2 πραγματάκια που χρειάζεται για να κάνει την δουλειά του, να ξεζουμίσει τα υπάρχοντα, να καταλάβει τις ανάγκες του και που υστερεί, πριν αρχίσει να κάνει μαζικές αγορές!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου