Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άμεσα έρχεται. Μήπως έγινε κανένα λάθος στο email?

Όταν είχε πρωτοξεκινήσει το σύστημα νομίζω υπήρχαν κάποια προβλήματα με την ενεργοποίηση λογαριασμών αλλά θυμάμαι είχαν λυθεί.

 

Δεν ξέρω τίποτε περισσότερο για τις αγγελίες. Sorry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Γιατί πλέον όταν θα δημοσιεύω κάποια αγγελία θα πρέπει να περιμένω μέχρι τις 7 που θα γυρίσω σπίτι να δω αν είχα emails στο yahoo μου....

 

σόρυ αλλά...

 

αν λάμβανες το ΠΜ, τι θα έκανες, θα άφηνες τη δουλειά σου για να πάς να παραδώσεις το Χ πράγμα στον πωλητή;

 

υπάρχει πώληση (ή συνεννόηση για πώληση) που να είναι ΤΟΣΟ επείγουσα που να μη γίνεται να περιμενει ως το απόγευμα;

 

στην τελική βάλε το κινητό σου στην αγγελία κι ας σε πάρει τηλέφωνο όποιος ενδιαφέρεται, όπως έκανα πριν 15' για αγγελία σε άλλο φόρουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν λάμβανες το ΠΜ, τι θα έκανες, θα άφηνες τη δουλειά σου για να πάς να παραδώσεις το Χ πράγμα στον πωλητή;

Noμίζω, ότι με το νέο σύστημα αγγελιών, τις παραδόσεις θα τις κάνει ο Υameth...και όταν δεν προλαβαίνει, ο Blue!!!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

noiz delivery. Χμμμ. Καθόλου κακή ιδέα.  :)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

noiz delivery. Χμμμ. Καθόλου κακή ιδέα.  :)

Kαι η Εύη θα συμπληρώνει τις υπεύθυνες δηλώσεις "δηλώνω υπεύθυνα ότι ήταν επιτυχής η συναλλαγή..." αφού δεν υπάρχει άλλο σύστημα αξιολόγησης!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σόρυ αλλά...

 

αν λάμβανες το ΠΜ, τι θα έκανες, θα άφηνες τη δουλειά σου για να πάς να παραδώσεις το Χ πράγμα στον πωλητή;

 

υπάρχει πώληση (ή συνεννόηση για πώληση) που να είναι ΤΟΣΟ επείγουσα που να μη γίνεται να περιμενει ως το απόγευμα;

 

στην τελική βάλε το κινητό σου στην αγγελία κι ας σε πάρει τηλέφωνο όποιος ενδιαφέρεται, όπως έκανα πριν 15' για αγγελία σε άλλο φόρουμ

 

Δε χρειάζεται να είσαι ειρωνικός με κάτι που αντιμετωπίζει κάποιος άλλος σαν πρόβλημα. Επειδή εσένα μπορεί να σε βολεύει μια κατάσταση δε σημαίνει ότι βολεύει και κάποιον άλλον, και ούτε μπορείς να τον πείσεις να τον βολέψει, επειδή τα επιχειρήματα του καθενός είναι βασισμένα στις δικές του ανάγκες και ευελιξία. Μπορεί να μη θέλω να βάλω το κινητό μου, ή μπορεί να θέλω να κανονίσω τη συναλλαγή χωρίς να χρησιμοποιήσω τηλέφωνο. Ή όταν βάζεις κάτι για ανταλλαγή να μη θέλεις να τηλεφωνηθείς με όλους όσους σου προτείνουν κάτι.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρίν κάθε συναλλαγή θα γίνεται ανταλλαγή δηλώσεων του νόμου 105 κλεισμένες σε φάκελο σφραγισμένο με βουλοκέρι με την σφραγίδα του noiz και υπογεγραμμένο με το αίμα των συναλλασσόμενων.

 

Πέρα της πλάκας, η ανάγκη έγινε πλήρως κατανοητή. Δεν χρειάζεται περαιτέρω ανάλυση.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, σεβομαι τη δουλεια του admin κ των mods που γινεται στο noiz, αλλα θα ηθελα να καταθεσω την αποψη οτι οι παλιες αγγελιες ηταν μια χαρα κ το συστημα αξιολογησης πιστευω ηταν πολυ χρησιμο... 'if it aint broken dont try to fix it '..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μη θέλω να βάλω το κινητό μου, ή μπορεί να θέλω να κανονίσω τη συναλλαγή χωρίς να χρησιμοποιήσω τηλέφωνο. Ή όταν βάζεις κάτι για ανταλλαγή να μη θέλεις να τηλεφωνηθείς με όλους όσους σου προτείνουν κάτι.  

 

 

η ζωή είναι γεμάτη συμβιβασμούς

 

ελάχιστα πράγματα γίνονται όπως ακριβώς βολεύει εμάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ζωή είναι γεμάτη συμβιβασμούς

η ζωή είναι γεμάτη συμβιβασμούς...Aκρίδα

kfdvdpilot.jpg

Θα περπατήσεις μόνος σου στο δύσκολο δρόμο της αμφισβήτησης για να αξιολογηθείς σωστά...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου