Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τελικα ρε σεις τι έγινε? Πουλήθηκε τίποτις? ???

 

EDIT: εδω είναι η αγγελεια παιδια http://www.noiz.gr/index.php?action=classifieds;sa=view;id=42378

It dont mean a thing, if it ain't got that swing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οι Αμερικανοι λενε οτι λειτουργει καλα μην το πειραζειs.Πιστευω οτι το προηγουμενο συστημα ηταν μια χαρα.Τωρα μου φαινεται ψυχρο και απροσωπο.Κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρησιμοποιω windows internet explorer 8 και δεν μπορω να επισυναψω φωτο.Στο μενου μετα την καταχωριση αγγελιας αν και μου εμφανιζει την επιλογη εκεινη δεν ενεργοποιειται.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Αμερικανοι λενε οτι λειτουργει καλα μην το πειραζειs.

Oι Αμερικάνοι τα λένε μιά χαρά...άρα για να πειράξουν το παλιό σύστημα οι διευθύνοντες, κάτι δεν πήγαινε καλά!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά θα ήθελα να βγούν οι διευθύνοντες και να ξεκαθαρίσουν τη θέση τους ως προς τις αξιολογήσεις των αγγελιών, για να σταματήσει επιτέλους κάποτε αυτή η τεράστια κουβέντα: θα συνεχιστούν ή να τις ξεχάσουμε; για ένα "ναι" ή ένα "όχι" πρόκειται, δεν απαιτεί δουλειά ή χρόνο

 

αν δεν κάνω λάθος τέτοια απάντηση δεν έχει δοθεί (αλλιώς δεν θα γίνονταν και τόσες κουβέντες)

 

προσωπικά δεν κόπτομαι, δύο συναλλαγές έχω όλες κι όλες, κι οι δύο ως αγοραστής, και παρότι ήμουν άψογος (π.χ ουτε ένα ευρώ σκοντο δεν ζήτησα, πήγα, παρέλαβα, πλήρωσα, γειά σας) κανείς δεν μπήκε στον κόπο να μου βάλει αξιολόγηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο αφορα το θέμα των αξιολογησεων που ανέφερε στο αλλο thread ο Αγγελος δεν θα πω τιποτα παραπανω περα οτι ειμαι ενας ακομα που θεωρει οτι κακως λειπει.Η μονη αξιολογηση-μπουσουλα που εχω πλεον ειναι αν ειναι κανενας γνωστος ποστερ εδω(και εχει το ιδιο nick...).Χυμα στο κυμα λεφτα οπως κανα 1000αρικο για κιθάρα απλα δεν παιζει να δωσω.Ολα τα αλλα καλως εγιναν κατα την γνωμη μου.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου