Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θυμάμαι καλά είχα 34 θετικές αξιολογήσεις και σήμερα πάλι που εδωσα ενα μαγνητη σ ενα συμφορουμιτη το παληκαρι με ρωταγε αν εχω ξαναδωσει πράγματα αν ειναι ολα φερεγγυα κτλ και με το δικιο του .....τι να πω?? :-X

Αρχιζω να πιστευω οτι η παυση του συστηματος αξιολογησης σε συνδυασμο με τον διαχωρισμο των αγγελιων και την παυση των π.μ μου ακουγεται σαν δεν μας @@@@@ με τις αγγελιες σας??Αν ηταν δυνατον θα τις σβηναμε και τελειως αλλα εχε χαρη που...........  εδω συμπληρωστε οτι θέλετε εσείς...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Σπύρο μου σε αγαπώ πολύ επίσης...

Είσαι που είσαι αδιάβαστος, αλλά θέλεις και να καταγγείλεις "την αδικία ρε γαμώτο", γιατί σε πνίγει.

Καλημέρα και σε σένα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπύρο μου σε αγαπώ πολύ επίσης...

Είσαι που είσαι αδιάβαστος, αλλά θέλεις και να καταγγείλεις "την αδικία ρε γαμώτο", γιατί σε πνίγει.

Καλημέρα και σε σένα.

 

αυτο τωρα ειναι απαντηση?

κριμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά είχα 34 θετικές αξιολογήσεις και σήμερα πάλι που εδωσα ενα μαγνητη σ ενα συμφορουμιτη το παληκαρι με ρωταγε αν εχω ξαναδωσει πράγματα αν ειναι ολα φερεγγυα κτλ και με το δικιο του .....τι να πω?? :-X

Δηλ το παλικάρι δεν αγόρασε?...Ή δηλ εάν είχες 0 ή 2 θετικές αξιολογήσεις ή 3 θετικές και 1 αρνητική το παλικάρι δεν θα αγόραζε?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

αυτο τωρα ειναι απαντηση?

κριμα...

έεεεε...

 

Άντε πια!

 

ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ;

 

Σας δίνουν κάτι τσάμπα και παραπονιέστε κι όλας

 

Διάβασες πως μίλησε ο Σπύρος;

 

ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ επιτέλους;

 

Άντε σοβαρευτείτε που θέλετε να έχετε και δούλους να σας προσέχουν μη τυχόν και πουλήσετε κάτι απο δίκη σας μ@λ@κί@ και δε βγάλετε χρήματα ή γίνει το αντίθετο!  >:(

 

Πού είναι η ευθύνη που θα πάρει κανείς για τον εαυτό του και το μυαλό του; 1 πράγμα έχω πουλήσει, πήγε άριστα, τον άνθρωπο ούτε τον ήξερα, ούτε με ήξερε, δε βρεθήκαμε ποτέ, σε άλλη πόλη, τα πάντα πήγαν άριστα, δε δίστασα στιγμή και τελείωσε το θέμα.

 

Ναι, το είπαμε, οι αξιολογήσεις ήταν καλό που υπήρχαν. Ξέρεις πόσες φορές το είπαμε; Πάνω απο 69! Θέλει κι άλλες φορές; Ή τώρα θα την πέφτουν στο νοιζ και θα ξεκινάτε όλοι ότι ήταν κόλπο... Είσαι ΕΣΥ, πρόθυμος να δέχεσαι ΟΛΑ τα παράπονα για τις αξιολογήσεις; Μήπως ο Σπύρος; Κάποιος άλλος παρακαλώ;

 

(Μιλάω ΓΕΝΙΚΑ, και όχι προς τον apache μόνο. Για αυτό και ο συνεχής πληθυντικός)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαθιές ανάσες Νικόλα, βαθιές και ήρεμες ανάσες.

Δεν είναι ηλικία για τέτοια τώρα.  ;)  ;D

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλ το παλικάρι δεν αγόρασε?...Ή δηλ εάν είχες 0 ή 2 θετικές αξιολογήσεις ή 3 θετικές και 1 αρνητική το παλικάρι δεν θα αγόραζε?

 

μην το κουραζετε αλλο.οι περισσοτεροι καταλαβαν γιατι εγινε καινουριο site αγγελιων.ασ μην το τραβαμε απτα μαλλια και επιτελους marathon και λοιποι αγγελοι-φυλακες του φορουμ ,μην προσπαθειτε να πεισετε οτι ειναι το ιδιο η και καλυτερα το οτι οι αγγελιες εγιναν οπως εγιναν

 

κοφτε το εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο τωρα ειναι απαντηση?

κριμα...

 

Aπαντησεις ειναι αυτα που βρισκονται στις 21 σελιδες αυτου του thread και στις αλλες τοσες των παρομοιων thread που εχουν ανοιχθει. Αν καποιος βαριεται να τα διαβασει, προβλημα δικο του.

 

Περι αξιολογησης, τα ειπαμε. Το παλαιο συστημα ηταν προβληματικο σε αυτο τον τομεα, και το προβλημα μπορει να μη το βλεπατε εσεις οι απλοι χρηστες αλλα το εβλεπαν αλλοι (καλη ωρα ο yameth, που καλουταν να κανει τον δικαστη καθες τρεις και λιγο).

Το καινουριο ειναι BETA, δηλαδη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΜΟΡΦΗ. Αν μπορει να μπει αξιοπρεπες συστημα αξολογησης, θα μπει! Λιγη υπομονη!

 

Οσο για τα ΠΜ, θα το ξαναπω. Τα PM υπαρχουν ως επικοινωνια μεταξυ των μελων του forum. Η επικοινωνια για αγγελιες γινεται μεσω e-mail και τηλεφωνου. Αν καποιος δεν τσεκαρει καθημερινα τα mail του μαλλον θα πρεπει να προσαρμοστει, καπως αργοπορημενα, στον 21 αιωνα. Ποσο μαλλον αν τα αγνοει ενω προσπαθει να πουλησει κατι μεσω internet. ΟΛΑ τα site αγγελιων με email κανονιζουν τις αγοραπωλησεις τους, δεν υπαρχει λογος υπαρξης χωριστου συστηματος επικοινωνιας.

Στη δικη μας περιπτωση, τα PM ηταν ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ συστημα. Γιατι πολυ απλα, οι junior members (aka, η πλειοψηφια του κοσμου) εχει περιορισμενο μεγεθος inbox, με αποτελεσμα καθε 3 και λιγο να βλεπουμε στο shoutbox (ή και σε ανοιγμενο θεμα!) μηνυματα του τυπου "mpaok56 ΑΔΕΙΑΣΕ ΤΑ ΠΜ Σ ΔΕ ΜΠΟΡΟ ΝΑ Σ ΣΤΙΛ ΜΑΚΗΣ"

 

Τελος, αν δεν θελαμε τις αγγελιες, θα εξαφανιζονταν. Καταλαβετε οτι το noiz ειναι του yameth και δεν χρειαζεται ουτε να λογοδοτει ουτε να παρει εγκριση απο κανενα. Αν ηθελε να ξεφορτωθει τις αγγελιες, θα μπορουσε να γινει εν μια νυκτι χωρις ειδοποιησεις/εξηγησεις. Αντ'αυτου, εχει μπει ο ανθρωπος σε τοσο κοπο να στησει ενα νεο συστημα με σκοπο να διορθωσει τις αδυναμιες του παλιου, μονο και μονο για να πεταει ο καθενας τις θεωριες συνομωσιας του...

 

μην το κουραζετε αλλο.οι περισσοτεροι καταλαβαν γιατι εγινε καινουριο site αγγελιων.ασ μην το τραβαμε απτα μαλλια και επιτελους marathon και λοιποι αγγελοι-φυλακες του φορουμ ,μην προσπαθειτε να πεισετε οτι ειναι το ιδιο η και καλυτερα το οτι οι αγγελιες εγιναν οπως εγιναν

κοφτε το εδω

 

apache, να μου συγχωρεσεις τα γαλλικα μου αλλα δυστυχως τα κρινω απαραιτητα σε τετοιες περιπτωσεις.

Δεν σου αρεσει? Δεν εχεις καποια επικοδομιτικη κριτικη?

ΤΟΝ ***** ΤΟΤΕ. Δε σε κραταει κανενας εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

μην το κουραζετε αλλο.οι περισσοτεροι καταλαβαν γιατι εγινε καινουριο site αγγελιων.ασ μην το τραβαμε απτα μαλλια και επιτελους marathon και λοιποι αγγελοι-φυλακες του φορουμ ,μην προσπαθειτε να πεισετε οτι ειναι το ιδιο η και καλυτερα το οτι οι αγγελιες εγιναν οπως εγιναν

 

κοφτε το εδω

Είμαι βλάκας! Και ανήκω στους λίγους που ΔΕΝ κατάλαβαν γιατί έγινε καινούρια σελίδα...

 

Μα το Θεό. Μου εξηγεί κάποιος; Γιατί δεν καταλαβαίνω... Εδώ ή σε ΠΜ, ή σε mail ή σε ότιδήποτε τέλος πάντων... Μπορεί να έχετε δίκιο βρε παιδιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου