Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλ το παλικάρι δεν αγόρασε?...Ή δηλ εάν είχες 0 ή 2 θετικές αξιολογήσεις ή 3 θετικές και 1 αρνητική το παλικάρι δεν θα αγόραζε?

 

πολυ απλα εαν καποιος εχει πολλες θετικες αξιολογισεις μπορεις πιο ευκολα να το επιστευτεις σε μια αγορα!

δλδ εαν δω καποιον με 40 θετικες αξιολογισεις του στελνω κατι ανετα με το κτελ κ να μου βαλει τα λεφτα οποτε μπορεσει στο τραπεζικο μου λογαριασμο.

ενω τωρα πολυ απλα θα ειμαι αρκετα διστακτικος......

 

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

Βαθιές ανάσες Νικόλα, βαθιές και ήρεμες ανάσες.

Δεν είναι ηλικία για τέτοια τώρα.  ;)  ;D

 

μπα... τα γόνατά μου προσέχω... Το μυαλό είναι καμμένο πιά απο ώρα... ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράγματα είναι απλά. Σε όποιον δεν αρέσει πλέον το σύστημα των αγγελιών του noiz, υπάρχει και το ebay.

Εγώ πάντως είμαι ευγνώμων για την ύπαρξη των αγγελιών του noiz (κι ας χρησιμοποιώ και το ebay).

Δεν είναι κακό να μάθουμε ως νεο-μαλακο-Έλληνες να λέμε "ευχαριστώ".

Ευχαριστώ, λοιπόν.

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

marathon και λοιποι αγγελοι-φυλακες του φορουμ ,μην προσπαθειτε να πεισετε οτι ειναι το ιδιο η και καλυτερα το οτι οι αγγελιες εγιναν οπως εγιναν

 

Κάποιοι ζούν από τις αγγελίες, κάποιοι ζούν για τις αγγελίες, αρκετοί όμως (ο Νικόλας, εγώ)...όταν αγοράζουμε ούτε βαθμολογούμε, ούτε φέρνουμε τη συντέλεια του κόσμου...

Φίλε μου apache, με 27 posts που έχεις, θα σου έλεγα εύκολα

κοφτε το εδω

και πηγαίνετε στη "Χρυσή Ευκαιρία"...πάντα θα υπάρχει και ο Ιμπέης και ας μην ξεχνάμε...πάντα θα είναι φίλος μας (ακόμα και με το $ στο 1,20)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ απλα εαν καποιος εχει πολλες θετικες αξιολογισεις μπορεις πιο ευκολα να το επιστευτεις σε μια αγορα!

δλδ εαν δω καποιον με 40 θετικες αξιολογισεις του στελνω κατι ανετα με το κτελ κ να μου βαλει τα λεφτα οποτε μπορεσει στο τραπεζικο μου λογαριασμο.

ενω τωρα πολυ απλα θα ειμαι αρκετα διστακτικος......

 

 

Επίτρεψε μου να αμφιβάλλω...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε apache, έλεος.

 

Λοιπόν συνοψίζοντας....

 

Δεν είναι η τελική μορφή του φόρουμ και συνεπώς των αγγελιών. Το αφεντικό ακόμα δουλεύει να το συνεφέρει. Εντάξει είπαμε τι θέλει ο καθένας. Τι θα αποφασίσει είναι δικό του καπέλο.

Αν βλέπετε υστεροβουλία πίσω από αυτό δικό σας καπέλο και λυπάμαι αλλά life goes on.

Καλό θα ήταν να υπάρχουν οι αξιολογήσεις και ας επιμένει ο Μάραθος, ειδικά για τα παιδιά από την επαρχία και γενικότερα σε απομακρυσμένες περιοχές και ακόμα περισσότερο για αυτά τα οποία μένουν εκτός Αθήνας / Θεσσαλονίκης (που είναι και τα κύρια αστικά / αγοραστικά κέντρα) και τα οποία δεν συμμετέχουν στο φόρουμ και το χρησιμοποιούν κατά κόρον για αγγελίες. Για τους υπόλοιπους δεν τίθεται και μεγάλο ζήτημα.

Αν για σας όμως τίθεται και είναι deal breaker για την συμμετοχή στο φόρουμ, η πόρτα ανοιχτή και τα σκυλιά δεμένα. Αμάν δηλαδή με τις αγγελίες.

Δεν μιλώ ως νταβατζής του φόρουμ όπως κάποιοι θα σπεύσουν καλόβουλα να ανακοινώσουν αλλά με απλή (κατ εμέ) λογική.

Αντε γιατί το(ν) ζαλίσαμε και οι μεν και οι δε  ;) στη τελική.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα Fender CS από συμφορουμίτη εκ Κρήτης με 0 feedback, χωρίς να τον γνωρίζω. Αντάλλαξα ΠΜ μαζί του μου φάνηκε ο.κ. τον εμπιστεύτηκα. Όλα πηγαν περίφημα. Το ποσό σεβαστό.

Έκανα ανταλλαγή με κάποιον με xx feedback, και έλαβα άλλα 'ντι άλλων, μαγνήτη κομμένο κλπ. Δεν το συνέχισα, αλλά καλό είναι να μην ανοίγουμε και θέματα τύπου φωνάζει ο κλέφτης να φύγει ο νοικοκύρης. >:(

Ο νοών νοήτω.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

αυτο τωρα ειναι απαντηση?

κριμα...

Η απάντηση έχει δοθεί στο θεμα που άνοιξα για να απαντώ για το συγκεκριμμένο θέμα. Αν και τουρίστας στέκεσαι στο πλευρό του αδικημένου με χαρακτηριστική άνεση για να καταγγείλεις...  :P Διάβασε να παρεις απαντήσεις που ζητάς. Οχι ότι σε αφορούν όμως, αφού τόσο κακοπροαίρετοι τύποι όπως εσύ δεν είναι καλοδεχούμενοι στο Noiz.gr. Καλημέρα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι ζούν από τις αγγελίες, κάποιοι ζούν για τις αγγελίες, αρκετοί όμως (ο Νικόλας, εγώ)...όταν αγοράζουμε ούτε βαθμολογούμε, ούτε φέρνουμε τη συντέλεια του κόσμου...

Φίλε μου apache, με 27 posts που έχεις, θα σου έλεγα εύκολακαι πηγαίνετε στη "Χρυσή Ευκαιρία"...πάντα θα υπάρχει και ο Ιμπέης και ας μην ξεχνάμε...πάντα θα είναι φίλος μας (ακόμα και με το $ στο 1,20)

 

KANENAΣ δε ζει απο και για τις αγγελιες αγαπητε μου.απολυτως κανενας.και σταματηστε να επαναλαμβανεστε παρακαλω.εχω κοιταξει πολλα παλιοτερα τοπικς και οταν στριμωχνεστε πολλοι απτους παλιους λετε κατι για τα ελαχισταα ποστ του μελος που αντιπρατιθεστε.

απλα ξεκολα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν να υπάρχουν οι αξιολογήσεις και ας επιμένει ο Μάραθος, ειδικά για τα παιδιά από την επαρχία και γενικότερα σε απομακρυσμένες περιοχές και ακόμα περισσότερο για αυτά τα οποία μένουν εκτός Αθήνας / Θεσσαλονίκης (που είναι και τα κύρια αστικά / αγοραστικά κέντρα) και τα οποία δεν συμμετέχουν στο φόρουμ και το χρησιμοποιούν κατά κόρον για αγγελίες. Για τους υπόλοιπους δεν τίθεται και μεγάλο ζήτημα.

Ρε συ Κώστα, δεν επιμένω, δεν αντιλέγω ότι είναι καλό να υπάρχει, αλλά όχι όμως και όλη αυτή η υπερβολή ότι κάποιοι δεν μπορούν να ζήσουν χωρίς αξιολόγηση στις αγγελίες....οι συγκεκριμένοι, πάντα αγόραζαν και θα συνεχίσουν να αγοράζουν με οποιαδήποτε συνθήκη.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου