Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη που δεν εχω διαβασει απτην 3η σελιδα και περα...

Προσωπικα το νοιζ μ εχει βοηθησει να πουλησω-αγορασω-ανταλλαξω και το ευχαριστω γι αυτο.Εχω την εντυπωση πως η οποιαδηποτε δυσφορια δεν εγκειται σε αχαριστια η θρασος των για τις αγγελιες ενδιαφερομενων.

Ειναι απλα η αναγκη τους να απολαμβανουν η να συναλλασσονται  οπως το ιδιο το νοιζ τους εμαθε να κανουν.πλεον.....

 

......Το νοιζ είναι και φορουμ και ειχε αγγελιες.Αν θετε να του αλλαξετε στυλ,καντε το να βγουμε να πουλαμε στη λαικη…(Ελα η καλη στρατοκαστερ του ’59!!!ρι-ισου ρε είναι ρι-ισου!!!)

Απ την άλλη,κουλαρετε μαγκες,νομιζω πως όλα θα στρωσουν και οι νοιζ μαστερς θα κανουν ότι είναι δυνατο για να ικανοποιηθει το λαικο αισθημα.Ας μη γκρινιαζουμε.Το νοιζ ειναι χαρα και διασκεδαση.

 

Πες τα ρε Σταυρο ! συμφωνω με οτι λες ακριβως , + 100000

Πρεπει να κανουμε παρεα εμεις , αλλα εισαι λιγο μακρια ρε φιλε  :P

 

(Τις απεκτησα με αιμα,δακρυα και ιδρωτα ιδου και ο λογος του ποστ…προδοθηκα.)

 

Εδω μου τα χαλας!!! Ακους Ρουβα?  ;D

Eric Laptop με RME Multiface!!! Θα δουλεψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

δεν ξερω αν εχει απαντηθει αλλα υπαρχει δυνατοτητα σχολιασμου στις αγγελιες οπως υπηρχε στις παλιες ?

 

Πιστευω οτι εχουν σωθει αρκετοι συμφορουμιτες , οπως και γω απο παλιοτερα, απο απομιμησεις , dealers και παπατζηδες.

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα ρε Σταυρο ! συμφωνω με οτι λες ακριβως , + 100000

Πρεπει να κανουμε παρεα εμεις , αλλα εισαι λιγο μακρια ρε φιλε  :P

 

Εδω μου τα χαλας!!! Ακους Ρουβα?  ;D

 

Σταθη αυτη την περιοδο ακουω Αλκαιο για να κατανοησω καλα το κοινωνικο μηνυμα

του ΟΠΑ.Αλλα μαλλον καταλαβα τι θελει να πει ο ποιητης:

Οι

Παλιες

Αγγελιες

(Ηταν καλυτερες.. ;D)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, από μαρκετίστικη άποψη δεκτή κάθε ανακαίνηση του οποιουδήποτε χώρου αρκεί να μην υστερεί σε ευελιξία από την προηγούμενη κατάσταση. Χρειάζεται κάποιος χρόνος για την ολοκλήρωση των εργασιών πιστεύω, και αυτό είναι λίγο δύσκολο για ένα 24ώρου βάσεως 'μαγαζί' με τον 'παλμό' του noiz. Ισως είναι και το 'καρότο' για όλους μας (διαχειριστές και συναλλασομένους... Περιμένοντας τα καλύτερα λοιπόν. ή για να δανειστώ σλόγκαν από τα Fm ' τα καλύτερα έρχονται'...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν εχει απαντηθει αλλα υπαρχει δυνατοτητα σχολιασμου στις αγγελιες οπως υπηρχε στις παλιες ?

 

Πιστευω οτι εχουν σωθει αρκετοι συμφορουμιτες , οπως και γω απο παλιοτερα, απο απομιμησεις , dealers και παπατζηδες.

 

 

+1000

 

εχουν αρχισει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι βλεπω ξανα εμφανιστικαν οι συναλλαγες μας.  ;D

υπαρχουν στο "κανονικο" forum στο αλλο με τις αγγελειες ομως δεν βρηκα καπου να φαινονται.

 

μηπως εκει θα πρεπε να φαινονται κ οχι στο "κανονικο"?

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως πρέπει να γίνει κάτι με αυτούς που δεν τηρούν τους όρους των αγγελιών?Νομίζω ότι μαζί με την δική μου υπομονή πρέπει να έχει εξαντληθεί και πολλών άλλων να διαβάζουν κάθε μέρα τα ίδια και τα ίδια  :-X....Ας κάνει κάποιος διαχειριστής κάτι... >:(

Πάντως ομολογώ ότι μπαίνει το νερό στο αυλάκι και όσο πάμε με τις νέες ρυθμίσεις όσο πάμε και προσεγγίζουμε το παλιό καλό NOIZ  ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα, μετά από πολύ καιρό.

 

Έχω μια ερώτηση για τις αγγελίες. Ενώ είμαι συνδεδεμένος κανονικά στο νοιζ, όταν πάω να ανοίξω νέα αγγελία μου ζητάει ξανά user name & password, και κατά περίεργο τρόπο δεν δέχεται αυτά με τα οποία μπαίνω κανονικά στο site. Φαντάζομαι ότι το έχουν αντιμετωπίσει και άλλοι, δυστυχώς όμως αυτή τη στιγμή δεν έχω το χρόνο να ψάξω σε 27 σελίδες, οπότε όποιος ξέρει ας δώσει ένα χεράκι.

 

Α, και κάτι ακόμα. Διάβασα στους όρους των αγγελιών πως δεν επιτρέπεται να βάζουμε 3 αντικείμενα μαζί. Εγώ πχ που θέλω να πουλήσω 3 πετάλια, πρέπει να τα βάλω ένα ένα ξεχωριστά?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου