Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Αυτό συμβαίνει επειδή υπάρχει κάποιο πρόβλημα ή δεν έχουν βάλει οι ενδιαφερόμενοι τίτλο στο μήνυμα που στέλνουν;

Η δεύτερη επιλογή.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Κάποιοι καταχράστηκαν το δικαίωμα αυτό και έσβηναν την αγγελία τους καθημερινά και την ξαναέβαζαν για να είναι στην κορυφή των νέων.

Δεν ξέρω πως να το αντιμετωπίσω αλλιώς.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok. Λογικό. Και εφαρμόσιμο.

Προτείνω και κάποιον από τους mods, να είναι σε μια ''επιφυλακή'' για τυγχάνουσες ψευτο κοροϊδευτικές αγγελίες, ή αγγελίες που δεν αφορουν το Νοιζ.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι καταχράστηκαν το δικαίωμα αυτό και έσβηναν την αγγελία τους καθημερινά και την ξαναέβαζαν για να είναι στην κορυφή των νέων.

Δεν ξέρω πως να το αντιμετωπίσω αλλιώς.

Υπάρχει κι άλλη λύση ...ΔΙΑΓΡΑΦΗ  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Στέλνοντας mail ενδιαφέροντος σε πωλητή,γράφοντας ελληνικά, ο πωλητής το έλαβε με χαρακτήρες που έμοιαζαν περισσότερο με κινέζικους. Δεν ξέρω αν αυτό ισχύει και σε greeklish γραφη.

 

το έλαβε έτσι: KωνσταντίνοΟ

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλνοντας mail ενδιαφέροντος σε πωλητή,γράφοντας ελληνικά, ο πωλητής το έλαβε με χαρακτήρες που έμοιαζαν περισσότερο με κινέζικους. Δεν ξέρω αν αυτό ισχύει και σε greeklish γραφη.

 

το έλαβε έτσι: KωνσταντίνοΟ

Και σε μενα συνεβη αυτο.

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Στέλνοντας mail ενδιαφέροντος σε πωλητή,γράφοντας ελληνικά, ο πωλητής το έλαβε με χαρακτήρες που έμοιαζαν περισσότερο με κινέζικους. Δεν ξέρω αν αυτό ισχύει και σε greeklish γραφη.

 

το έλαβε έτσι: KωνσταντίνοΟ

Μέχρι να λυθεί το πρόβλημα, η επιλογή αυτή απενεργοποιήθηκε.

 

Οσοι δεν έχετε δώσει στοιχεία επαφής στο προφίλ σας, καλό είναι να τα ανανεώσετε για να υπάρχει μόνιμο σημείο επαφής από τους ενδιαφερόμενους.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου