Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις έκανα μια αγορά από κάποιον που ψευδώς υποστήριζε την "άψογη κατάσταση " του μηχανήματός του....Ο συγκεκριμένος έχει προς πώληση καμια δεκαρια προιόντα ακόμα...Πώς μπορώ να προειδοποιήσω και  να προστατεύσω τους υπόλοιπους υποψήφιους αγοραστές (σε όλα γράφει..."άψογη κατάσταση"...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μόλις έκανα μια αγορά από κάποιον που ψευδώς υποστήριζε την "άψογη κατάσταση " του μηχανήματός του....Ο συγκεκριμένος έχει προς πώληση καμια δεκαρια προιόντα ακόμα...Πώς μπορώ να προειδοποιήσω και  να προστατεύσω τους υπόλοιπους υποψήφιους αγοραστές (σε όλα γράφει..."άψογη κατάσταση"...)

Αν έχει προφίλ και στο νόιζ,μπορείς να κάνεις αρνητική αξιολόγηση.Απλά,να είσαι δίκαιος και σωστός στα σχόλια,που θα γράψεις(πχ σε αυτό που αγόρασες,η εμφανισιακή του κατάσταση δεν είναι άψογη,αλλά λειτουργεί χωρίς πρόβλημα ή και η εμφάνιση και η λειτουργία του παρουσιάζουν προβλήματα).

Αν δεν έχει προφίλ στο νόιζ και είσαι τόσο δυσαρεστημένος,υποθέτω μπορείς να επιστρέψεις το προϊόν πίσω.Από εκεί και πέρα,όλα τα μέλη,που συμμετέχουν στις αγοραπωλησίες,είναι υπεύθυνοι ενήλικες και μπορούν να κρίνουν από μόνοι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω πρεπει να επιστρεψουν αμεσα τα σχολια στις αγγελιες !

να τωρα ενας τυπος πουλαει μια χρονια discontinued washburn ml για καινουργια σε τιμη που δεν θα εκανε ουτε αν την ειχε παιξει την ιδια την κιθαρα ο dime αυτοπροσωπως!

βλεπω την παπατζα αυτη και μου γυρναν τα ματια !

 

τοσος κοσμος μπαινει καθημερινα εδω μεσα ,καποιο παιδι θα την πατησει , γιατι να μην μπορουμε να πουμε τιποτα ;

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γειά σας παιδιά ! λοιπόν αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα...περίεργο..

 

ο χρήστης cxadfellow στις αγγελίες ( οι αγγελίες του : http://smart.noiz.gr/user_listings.php?id=4220 ) δεν έχει κανένα στοιχείο όπως email - τηλέφωνο...εγώ ενδιαφέρομαι για μία αγγελία αλλά! δεν μπορώ να επικοινωνήσω μαζί του...

 

Χρησιμοποίησα την φόρμα επικοινωνίας στην σελίδα της αγγελίας πριν κάνα μήνα όταν πρωτοείδα την αγγελία του αλλά δεν έλαβα κάποια απάντηση στο mail μου ή στο τηλέφωνο..τώρα βλέπω πως έχει ξαναδημοσιεύσει την αγγελία, αφού προφανός κανείς δεν μπορεί να επικοινωνήσει μαζί του και του έστειλα πάλι πριν 3 μέρες μέσω φόρμας επικοινωνίας αλλά τίποτα..

 

μπορεί κάποιος να βοηθήσει να λυθεί ο γρίφος γιατί ούτε αυτός μπορεί να τα πουλήσει, ούτε εγώ να αγοράσω αυτό που θέλω  :)

 

Ευχαριστώ !   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το ότι κάποιος δεν ελέγχει τα mail του, δεν σημαίνει πως δεν λειτουργεί το σύστημα αγγελιών, ούτε είναι ευθύνη του. Ξαναπροσπάθησε μήπως τα κοιτάξει κάποια στιγμή.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Γεία και χαρά σας παιδές!

 

Συμβαίνει κάτι πολύ περίεργο τις τελευταίες μέρες!

Παρόλο που δίνω τα σώστα username και password στο site των αγγελίων, δε μπορώ να κάνω login. Και έκτος αυτού, οι αγγελίες μου σβήνονται από το site χώρις να έχουν λήξει ή να έχω κάνει κάτι εγώ.

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παρά το γεγονός πως προειδοποιήθηκες με email ότι λειτουργείς εις βάρος των υπολοίπων ανανεώνοντας καθημερινά την αγγελία σου, συνέχισες απρόσκοπτα.

Ο λογαριασμός σου μπλοκαρίστηκε και άνοιξες δεύτερο και τρίτο επαναλαμβάνοντας την αγγελία σου. Οι κανονισμοί που σου στάλθηκαν, προσυπέγραψες αλλά βρίσκονται και αναρτημένοι για όλους, λένε:

 

Οι Δωρεάν Αγγελίες αφορούν μεταχειρισμένα προιόντα από ιδιώτες.

 

Η τιμή είναι απαραίτητη.

 

Μη καταχωρείτε την ίδια αγγελία σε πολλές κατηγορίες.

 

Μη καταχωρείτε πολλά προιόντα σε μια αγγελία.

 

Μην επαναλαμβάνετε την ίδια αγγελία πριν την λήξη της. Γίνεται εις βάρος των υπολοίπων και θα σβήνεται.  Η αγγελία θα διαγραφεί αυτόματα μετα τη λήξη της. Αν πουληθεί νωρίτερα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την επιλογή SOLD (Πουλήθηκε), ενώ τα στοιχεία επικοινωνίας σας θα κρυφτούν αυτομάτως. Μη ζητάτε από τον διαχειριστή να τη σβήσει.

 

Απαγορεύεται προώθηση και αναζήτηση πειρατικού software και μουσικής.

 

Απαγορεύεται η προώθηση υλικού ή υπηρεσίας που διώκεται από τον νόμο.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, έχεις απόλυτο δίκιο, απλά νόμιζα ότι εφόσων κάθε φορά εσβήνα την αγγελία μου δεν θα δημιουργούσα κάποιο πρόβλημα.

Σύγνώμη λοίπον για την αναστάτωση, δε θα επαναληφθεί :)!

Αυτό που μπορώ να κάνω ουτοσώστε να έχω το post μου συνεχώς στην αρχή αρχή είναι να παω στην κατηγόρια gold, σώστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ευκαιρια...Δεν νομιζεται οτι πρεπει κατι να γινει με ολους αυτους που προσπαθουν να αισχροκερδισουν?Ηδη στις αγγελιες υπαρχει ενα small clone στα 60!!!ευρω και ενα delaylama στα 230 με expression!!!Δεν πρεπει να γινει κατι?Οχι για μενα(ξερω πολυ καλα τις τιμες τους)αλλα για τα διαφορα πιτσιρικια που δεν εχουν ιδεα απο τιμες...

ευχαριστω...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου