Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΠΡΑΒΟ!

παρα πολυ καλη δουλεια!

εαν καποιος ψαξει κ δει πως δουλευει το καινουριο συστημα θα ανακαλυψει διαφορα καινουρια καλα!

 

οπως το "ζητηση" ανταλαγη"

πλεον δεν θα υπαρχει το μπερδμα οπως παλιοτερα.

 

καταλαβαινω τον yameth που ειχε κταντησει δικαστης αλλα η αξιολιγιση ειναι κατι που χρειαζεται .

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Επισης δεν καταλαβαινω τον λογο για τον οποιο βγαινουν οι αγγελιες εκτος noiz.gr,σε κανενα απο τα μεγαλα ξενα φορουμ δεν το εχω δει να γινεται αυτο.

 

Γιατί μάλλον πολλοί γράφονται στο noiz μόνο για τις αγγελίες και δεν συμμετέχουν ενεργά στο φόρουμ. Ο διαχωρισμός είναι καλό κατά τη γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εγώ πάλι ακόμα περιμένω το mail που θα ενεργοποιήσει το προφίλ μου...

Υποτίθεται έχει σταλεί χθες βράδυ...οπότε...δε βλέπω τπτ 8)...

 

Yameth the fixer ;D! OK!

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μάλλον πολλοί γράφονται στο noiz μόνο για τις αγγελίες και δεν συμμετέχουν ενεργά στο φόρουμ. Ο διαχωρισμός είναι καλό κατά τη γνώμη μου.

 

Και γιατι θα επρεπε να υπαρχει προβλημα με το οτι γραφονται στο νοιζ μονο για τις αγγελιες? ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν, συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά και ένα μεγάλο RESPECT για το χρόνο που αφιερώσατε.

Θα συμφωνίσω με τους προλαλήσαντες, για τα περί αξιολόγησης.

Κάτι άλλο, κατά πόσο είναι εύκολο να υπάρχει ένα side-bar με τα φρέσκα?

Σε γενικές γραμμές πάντος μου αρέσει, ειδικά στο οτι οι φωτογραφίες φαίνονται όλες στην κύρια σελίδα και ελπίζω πλέον να αρχίσουν να βάζουν αυθεντικές φωτογραφίες απ'τα προϊόντα που έχουν στην κατοχή τους και όχι απ'το google.

 

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε:

1) Η αξιολόγηση πιστεύω ότι είναι απαραίτητη. Ένας τρόπος να γίνει κάπως πιο αυστηρή (οι παρεξηγήσεις πάντα θα υπάρχουν) είναι μαζί με το ελεύθερο κείμενο να υπάρχουν κάποιες default επιλογές όπως "Κακή κατάσταση προιόντος", "Αθέτηση σειράς προτεραιότητας","Ελλειπή παρελκόμενα" κ.α.

2) Καλό είναι να υπάρχει και η δυνατότητα επιλογής του πλήθους των αγγελιών που θα εμφανίζονται ανα σελίδα γιατί δέκα είναι μάλλον λίγες.

3) Εμένα προσωπικά με βολεύει απίστευτα το side bar με τα φρέσκα. Για να είμαι ειλικρινής μόνο αυτό χρησιμοποιώ. Βέβαια αντιλαμβάνομαι ότι από την στιγμή που οι αγγελίες διαχωρίστηκαν από το φόρουμ, ένα side bar θα ήταν μάλλον εκτός, γεγονός που με οδηγεί στο

4) Φορούμ και αγγελίες κάτω από την ίδια ομπρέλα. Δεν βρίσκω κανένα λόγο να είναι χωριστά εκτός από το ότι διαθέτουν διαφορετικό page template, αρα για να ξαναγίνουν ένα απαιτείται δουλειά.

5) Δεν βρίσκω κανένα λόγο επίσης να υπάρχουν διπλά προφίλ. Το γεγονός οτι κάποιοι χρησιμοποιούν μόνο τις αγγελίες δεν λεέι κάτι απαραίτητα. Προβλέπω οτι αν διατηρηθεί αυτός ο διαχωρισμός με τον καιρό η κίνηση στο Noiz θα μειωθεί δεδομένου ότι δεν θα υπάρχει κάποιο ερέθισμα για συμμετοχή σε συζήτηση απουσίας του side bar. Και μην ξεχνάμε, η αξία ενός φόρουμ βρίσκεται κυρίως στο πλήθος των μελών.

6) Τα νέα Nickname στις αγγελίες να διασταυρώνονται με αυτά του noiz. Η ακόμα καλύτερα επιλογή μέσα απο την διαχείρηση του προφίλ στο noiz της μεταφοράς αυτού στο σύστημα των αγγελιών (με όλα τα στοιχεία ίδια).

7) Η αποστολή pm στο προφίλ του noiz είναι αρκετά χρήσιμο χαρακτηριστικό αφού τα mail μερικές φορές γίνονται χαοτικά και πιθανώς να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις.

 

Αυτά...

to be continued.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι αλλαξε η πιο επιτυχημενη πτυχη του νοιζ ??? ??? ???

 

μια χαρα ηταν οι αγγελιες,αλλου εχει το προβλημα αυτο το φορουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε:

1) Η αξιολόγηση πιστεύω ότι είναι απαραίτητη. Ένας τρόπος να γίνει κάπως πιο αυστηρή (οι παρεξηγήσεις πάντα θα υπάρχουν) είναι μαζί με το ελεύθερο κείμενο να υπάρχουν κάποιες default επιλογές όπως "Κακή κατάσταση προιόντος", "Αθέτηση σειράς προτεραιότητας","Ελλειπή παρελκόμενα" κ.α.

2) Καλό είναι να υπάρχει και η δυνατότητα επιλογής του πλήθους των αγγελιών που θα εμφανίζονται ανα σελίδα γιατί δέκα είναι μάλλον λίγες.

3) Εμένα προσωπικά με βολεύει απίστευτα το side bar με τα φρέσκα. Για να είμαι ειλικρινής μόνο αυτό χρησιμοποιώ. Βέβαια αντιλαμβάνομαι ότι από την στιγμή που οι αγγελίες διαχωρίστηκαν από το φόρουμ, ένα side bar θα ήταν μάλλον εκτός, γεγονός που με οδηγεί στο

4) Φορούμ και αγγελίες κάτω από την ίδια ομπρέλα. Δεν βρίσκω κανένα λόγο να είναι χωριστά εκτός από το ότι διαθέτουν διαφορετικό page template, αρα για να ξαναγίνουν ένα απαιτείται δουλειά.

5) Δεν βρίσκω κανένα λόγο επίσης να υπάρχουν διπλά προφίλ. Το γεγονός οτι κάποιοι χρησιμοποιούν μόνο τις αγγελίες δεν λεέι κάτι απαραίτητα. Προβλέπω οτι αν διατηρηθεί αυτός ο διαχωρισμός με τον καιρό η κίνηση στο Noiz θα μειωθεί δεδομένου ότι δεν θα υπάρχει κάποιο ερέθισμα για συμμετοχή σε συζήτηση απουσίας του side bar. Και μην ξεχνάμε, η αξία ενός φόρουμ βρίσκεται κυρίως στο πλήθος των μελών.

6) Τα νέα Nickname στις αγγελίες να διασταυρώνονται με αυτά του noiz. Η ακόμα καλύτερα επιλογή μέσα απο την διαχείρηση του προφίλ στο noiz της μεταφοράς αυτού στο σύστημα των αγγελιών (με όλα τα στοιχεία ίδια).

7) Η αποστολή pm στο προφίλ του noiz είναι αρκετά χρήσιμο χαρακτηριστικό αφού τα mail μερικές φορές γίνονται χαοτικά και πιθανώς να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις.

 

Αυτά...

to be continued.

 

Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο σε ΟΛΑ.

Φανταζομαι οτι η υπαρξη ξεχωριστου site αγγελιων,με διπλοεγγεγραμενους και διπλοεπισκεψεις-διπλοεπισκεψιμοτητα,μπορει να αυξανει οικονομικο οφελος απο διαφημισεις(το οποιο και ειναι θεμιτο)ομως αν γινει κατα αυτο τον τροπο,για τους χρηστες-μελη του Noiz μονο προβληματα δημιουργει.Aπλα η αποψη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο σε ΟΛΑ.

Φανταζομαι οτι η υπαρξη ξεχωριστου site αγγελιων,με διπλοεγγεγραμενους και διπλοεπισκεψεις-διπλοεπισκεψιμοτητα,μπορει να αυξανει οικονομικο οφελος απο διαφημισεις(το οποιο και ειναι θεμιτο)ομως αν γινει κατα αυτο τον τροπο,για τους χρηστες-μελη του Noiz μονο προβληματα δημιουργει.Aπλα η αποψη μου

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου