Προς το περιεχόμενο

Thomann courier in Greece?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα!

 

Γνωριζει κανεις ποια εταιρια courier ειναι υπευθυνη για την παραδοση των δεματων στην Ελλαδα για το καταστημα thomann.de?

 

Επισης, γνωριζει κανεις αν υπαρχει πιθανοτατα να παραλαβω τα πραγματα μου ημερα Σαββατο? Σε περιπτωση που αυτο δεν γινεται και εφοσον εχουν φτασει στην Ελλδα, μπορω να παω εγω να τα παραλαβω απο καπου?

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες πιο ακριβες παραγγελιες, σε τι ποσο αναφερεσαι? Επισης, οι ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ στο στελνουν σπιτι(τουλαχιστον εμενα ετσι μου ερχονται)

 

Με το θεμα του tracking number τι γινεται? Στο site της DHL ή των ΕΛΤΑ θα το κοιταξω?

 

Γνωριζεις αν ειναι ανοιχτα τα γραφεια των ταχυμεταφορων τα Σαββατα? Εστω και για πληροφοριες μεσω τηλεφωνου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι με εχει φαει!!!

Thanks για το link, αλλα σε προλαβα το τσεκαρα, απλα στ αντιστοιχο της Ελλαδας δεν το εβγαζε και απορουσα...

 

Για τς ταχυμεταφορες γνωριζει κανεις αν γινονται παραδοσεις τα σ/κ?

στο site αναφερει οτι με extra χρεωση γινεται απο οτι καταλαβα, στην πραξη ισχυει? Εχει κανεις εμπειρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είμαι απολύτως σίγουρος, αμφιβάλλω ότι μπορεί να γίνει παράδοση Σαββατοκύριακα. Εδώ ούτε οι ιδιωτικές courrier δεν το κάνουν.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράδοση το Σ/Κ ξέχασέ το. Μην ανησυχείς πάντως μεγάλε, σε 4 έως 5 εργάσιμες τα πράματα θα είναι σπίτι σου, εκτός κι αν είσαι νησιώτης... και εκτός κι αν σκάσει ξανά κανα ηφαίστειο (αν και έχω την εντύπωση ότι με φορτηγό έρχονται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράδοση το Σ/Κ ξέχασέ το. Μην ανησυχείς πάντως μεγάλε, σε 4 έως 5 εργάσιμες τα πράματα θα είναι σπίτι σου, εκτός κι αν είσαι νησιώτης... και εκτός κι αν σκάσει ξανά κανα ηφαίστειο (αν και έχω την εντύπωση ότι με φορτηγό έρχονται).

 

Πιο μαλακά γιατρέ μου. Θα πάθει τίποτα το παιδί :)

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ξερω σε ποσες μερες ερχονται κτλπ...εχω κανει αρκετες παραγελλιες αλλα ποτε δεν βιαζομουν, οποτε δεν ενδιαφερθηκα ποτε να μαθω την ολη διαδικασια....

 

Τωρα βρεθηκα στην αναγκη αλλα δυστιχως θα τα θελα πριν την κυριακη...κριμα...δεν πειραζει ενοικιαση!

 

anyway, οποτε να φανταστω οτι ουτε τα καταστηματα των ΕΛΤΑ ειναι ανοιχτα για εξυπηρετηση....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου