Προς το περιεχόμενο

tush by me (μη γελατε με τις γκριματσες)


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξεχασα να χαμηλωσω φωτα κλπ με αποτελεσμα να βγει ενα τραγικο βιντεο...........μην γελατε με τις γκριματσες και τα ακροβατικα.....αφηστε τον καλλιτεχνη να αναπνευσει............ ;D

 

 

 

 

κραξτε ελευθερα....ΚΥΡΙΑΚΗ ειναι ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ΑΑΑΑΑ....όλα και όλα η αλήθεια να λέγετε ,εγώ γούσταρα με χίλια φίλε,πολύ με ανέβασε το παίξιμο σου!!ΜΠΡΑΒΟ!!

 

Υ.Γ: Eχω την εντύπωση ότι από το προηγούμενο video εχει πέσει η κοιλιά...την ρουφάς για τiς ανάγκες του video? ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑΑΑ....όλα και όλα η αλήθεια να λέγετε ,εγώ γούσταρα με χίλια φίλε,πολύ με ανέβασε το παίξιμο σου!!ΜΠΡΑΒΟ!!

 

Υ.Γ: Eχω την εντύπωση ότι από το προηγούμενο video εχει πέσει η κοιλιά...την ρουφάς για τiς ανάγκες του video ;D ;D ;D

 

 

ευχαριστω...κυριως για την κοιλια..............με πληγωσατε στο προηγουμενο βιντεο και ειπα να αρχισω διαιτα .....εχω κοψει το δεκατιανο τα υπολοιπα μενουν ως εχουν,πρωινο-μεσημεριανο-απογευματινο-βραδυνο...πιστευω εχει κανει δουλεια το κουλουρι που ετρωγα στις 10 ...αυτο με παχαινε τελικα ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που σε ξερω..δεν εχεις τετοια θεματα....αλλα μιας και αναφερθηκε...εκοψα μονο το βραδυνο..και στον καιρο πανω...ειδα την διαφορα.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κάνω 3 δίαιτες ταυτόχρονα....δεν μπορεί κάποια θα έχει αποτέλεσμα ;D

 

πέρα απο την πλάκα  γουστάρω να σαι ακούω...ωραίος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

πέρα απο την πλάκα  γουστάρω να σαι ακούω...ωραίος

 

να'σαι καλα........ευχαριστω πολυ...........θελω πολυ μα παααααααααρα πολυ δουλεια.......κυριως στους αυτοσχεδιασμους αλλα κανω την προσπαθεια ......εξ'αλλου μουσικο φορουμ γαρ...μου αρεσει να ακουω κλιπακια απο ολους εδω μεσα ...καθως και να ανεβαζω τις δικες μου κουλαμαρες(τα clips,videos ειναι κυριως αυτα που παρακολουθω)

.......εχει την πλακα του............... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου