Προς το περιεχόμενο

πολλες φωτο απο ...Suhr Debut at NAMM 2006


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πω πω οφθαλμόλουτρο;) Ένα κάρο κιθάρες - όνειρα και παίκτες περιοπής, btw ψάξτε για video του Guthrie Govan θα μείνετε με το στόμα ανοικτό [απίστευτη τεχνική].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να και μια απορητη φωτο που τραβηξα κατα τη διαρκεια της επισκεψης μου στο εργαστηρι του Suhr.

Aπεικονιζει το ΒΑΣΙΚΟ εργαλειο κατασκευης των κιθαρων του!

 

arton32935.jpg

 

:lol: :lol: :lol:

 

ωχ,θα με σκοτωσει ο Τακης! :lol: :lol: 8O

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάξτε για video του Guthrie Govan θα μείνετε με το στόμα ανοικτό [απίστευτη τεχνική].

 

το εχω φιλαρακι...ασε να ηταν μονο η ..εξωγηινη τεχνικη του καλα θα ηταν...τα κομματια του ειναι και κομματαρες...

εγω οταν ειδα αυτο το video ψαρωσα ακομα πιο πολυ και απο οταν ειδα live του srv.. :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε να σε παρει' date='πανω που ειχα ηρεμισει μου δειχνεις κιθαρες Suhr? :wink:[/quote']

 

ασε ασε..οτι και να λεμε για rockinger,warmoth και και και..οι κιθαρες αυτες ειναι απλα αλλου... 8) α!και το να φτιαξεις bolt on κιθαρα ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΕΣ γνωσεις :!:(superfunk μεινε ψυχραιμος..χεχε :wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Greg Howe...Scott Henderson....Guthrie Govan...Doug Aldrich...kαι εμεις εμεις εχουμε ομως Μαζωνακη...Βανδη..Σαρμπελ...Κοκκινου...

 

BTW αν δειτε τον πιτσιρικα που εχει εκει -Nick Sterling...θα παθετε μουν...κα..ολα τα λεφτα...αψογο και ακρως επαγγελματικο παιξιμο.. :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δειτε τον πιτσιρικα που εχει εκει -Nick Sterling...θα παθετε μουν...κα..ολα τα λεφτα...αψογο και ακρως επαγγελματικο παιξιμο.. :D :D

 

+1000 :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου