Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω εκ μέρους ενός φίλου μου,αν γνωρίζει κάποιος από εσάς ευρωπαϊκό online κατάστημα που να εμπορεύεται gliga violins.Ό,τι έχει βρει,μέχρι στιγμής,είναι από Αμερική και δε θέλei να μπλέξει με τελωνεία.Επίσης,γνωρίζετε κάτι για την ποιότητα αυτών των βιολιών;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Gliga είναι ρουμάνικα. http://www.gliga.ro/ Θα παραγγείλεις κατευθείαν από Ρουμάνία

 

Δεν έχω παίξει ποτέ με αυτά τα βιολιά και επομένως δεν έχω ιδέα για την ποιότητά τους.

Φυσικά η ποιότητα κάθε βιολιού διαφέρει ακόμα και σε κομμάτια από τον ίδιο τεχνίτη κ.λπ.

 

Κατά συνέπεια, αν προκειται να τα σκάσεις, πρέπει οπωσδήποτε να πας να παίξεις το βιολί που θέλεις. Στη Ρουμανία εξάλλου έχει και άλλα αξιοθέατα...

 

 

Αν πάντως αγοράσεις, ενημέρωσε σχετικά με την τιμή κ.λπ. για να έχουμε μια ιδέα.

http://brokentempo.bandcamp.com/

www.brokentempo.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα,ρωτάω εκ μέρους ενός φίλου που δεν είναι μέλος του φόρουμ.Τον ενδιαφέρει η σειρά maestro,η οποία κοστολογείται γύρω στα $2500(~2000 ευρώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα,ρωτάω εκ μέρους ενός φίλου που δεν είναι μέλος του φόρουμ.Τον ενδιαφέρει η σειρά maestro,η οποία κοστολογείται γύρω στα $2500(~2000 ευρώ).

 

Αν είναι Θεσσαλονίκη και πραγματικά θέλει κάτι κάλο μπορώ να  κατευθύνω σε μια εξαιρετική άκρη  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.Από Θεσ/νίκη είναι.Θα τον ρωτήσω και αν μου επιτρέπεις θα σου στείλω πμ να σε ενημερώσω.

Σε ευχαριστώ για το χρόνο σου,πάντως. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@THEOD:ο φίλος που ενδιαφέρεται για το βιολί,θα κάνει προφίλ στο νόιζ,με την πρώτη ευκαιρία,ουτώς ώστε να μην κάνω εγώ τον ενδιάμεσο.

Ευχαριστώ και πάλι για το ενδιαφέρον και το χρόνο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου