Προς το περιεχόμενο

Θέλω πεταλομάστορα .....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά  μάγκες. Έχω 2 πετάλια που με τα χρόνια μου έβγαλαν κάποια προβλήματα και θα ήθελα να τα επισκευάσω. Μιλάμε για Αθήνα πάντα (όσο πιο κεντρικά τόσο καλύτερα). Τονίζω πως δεν θέλω mods και ιστορίες ζόρικες , απλά να ξαναδουλέψουν τα χαλασμένα . Ευχαριστώ  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχεις δίκιο , έπρεπε να τα αναφέρω τα πετάλια...το 1 είναι ένα boss dd3 και το άλλο είναι ένα DOD multiplay (Digitech PDS 20/20 Multi Play ...σαν αυτό στο video).Για κάποιο περίεργο λόγο μου χαλάνε τα delay...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το DD-3 μπορείς να το φέρεις από δώ.

Φειδίου 2, 1ος όροφος, 1μμ-5μμ, τηλ. 210.3303579

 

Το άλλο εάν δεν το αναλάβει η αντιπροσωπεία, κι άν θες το φέρνεις προαιρετικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

bump και ερώτηση:

 

χρειάζομαι κάποιον για να μου κάνει μια μικρή τροποποίηση σε ένα booster.

 

ο Jam δεν το αναλαμβάνει λόγω υπερβολικού φόρτου ενώ δεν έχω λάβει απάντηση από crazytubecircuits περί του θέματος (με το ενδεχόμενο να έχω στείλει σε λάθος mail φυσικά).

 

Υπάρχει κάποιος μάστορας σε κάποιο μαγαζί κατά προτίμηση (ώστε να συζητήσουμε από κοντά περί του θέματος) που μπορεί να μου κάνει την μόντα που θέλω;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ενώ δεν έχω λάβει απάντηση από crazytubecircuits περί του θέματος (με το ενδεχόμενο να έχω στείλει σε λάθος mail φυσικά).

Το όνομα του crazytubecircuits στο noiz είναι electritabs και μπορείς να του στείλεις Π.Μ. μέσω του συστήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ξέρω αν μπορεί να το αναλάβει ο Toneless (εδώ στο Forum). Aυτός είναι ειδικός στις customιές...και στις επικίνδυνες αποστολές... (Toneless Soundlab στο Myspace).

 

Εμένα μου είχε μοντάρει ένα παλιό Marshall Guv'nor V1 με super αποτελέσματα (αλλά μου το κλέψανε), μου έχει επισκευάσει και μοντάρει ένα παλιό Tape Echo που ετοιμαζόμουν να το πετάξω και προσφάτως μου έφτιαξε ένα Lovetone Big Cheese (Guitar/Bass Fuzz), το οποίο όποιος το έχει ακούσει από κοντά με έχει βάλει βύσμα για να του δώσω παραγγελία...

 

Παίζεται όμως αν έχει χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου