Προς το περιεχόμενο

"Το Απόκομμα" - Ελληνικό χιπχοπ


elemen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παίδες!

 

Θα ήθελα την γνώμη σας για ένα νέο κομμάτι μου, που μόλις κυκλοφόρησε σε διαδικτιακό mixtape του Ομπνόξιους Κας.

 

Ενδιαφέρομαι περισσότερο για απόψεις που αφορούν την μίξη, παρά την σύνθεση, ωστε την επόμενη φορά να είναι καλήτερα τα πράγματα...

 

Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας ; )

 

 

Μπορείτε να ακούσετε περισσότερες δουλειές μου στο www.myspace.com/elemenbeats

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ροκομεταλλας παντα γουσταρα ffc,txc και αλλα.Για μιξη κτλ θα σου πουν αλλοι,δεν ακουσα κατι κακο,παντως το κομματι μου αρεσε πολυ ειδικα το "ρεφρεν".

 

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσε!

Δεν ειναι το στυλ της μουσικης που ακουω και παιζω αλλα εχω καποια σκορπια ακουσματα και με βαση αυτα μου φανηκε μια ολοκληρωμενη συνθεση που δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο αυτες που ηδη κυκλοφορουν.

 

Δεδομενου του παραπανω πραγματος δεν μπορω να σου δωσω ουσιαστικες συμβουλες ή να κανω καποια κριτικη.

 

Απλα γραφω για να σου πω thumbs up. Καλη συνεχεια φιλε μου.

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου άρεσε πολύ. Μ' αρέσει ο στίχος που ξεφεύγει από τα τετριμμένα. Στα συν η ωραία αγωνιώδης ατμόσφαιρα στην οποία συμβάλλουν και τα φωνητικά και η μουσική.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλά μπράβο .

Χρειάζεται μόνο πολύ προσοχή στα push δέκαταεκτα (στη φωνή)γιατί δεν κάθονται καλά σε πολλά σημεία μέσα στο κομμάτι  . ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου