Προς το περιεχόμενο

Sick and tired (cover)


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή είχα καιρο να ανεβάσω κάτι, ένας φίλος προσφέρθηκε να βρει backing track και να μου το φτιάξει στα μέτρα μου σε αυτό το αγαπημένο μου κομμάτι από Cardigans και να κάνει την μείξη.Kαλή ακρόαση!

sick_and_tired.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πρωσοπικα μου αρεσουν οι διασκευες οπου εχουν διαφορετικο χαρακτηρα απο το αυθεντικο εστω και αν το τελικο αποτελεσμα δεν θυμιζει καθολου το αρχικο κομματι,τεσπα αν και οχι φαν του ειδους μπορω να πω οτι ειναι αρκετα συμπαθητικο  :) γενικοτερα θα το ξανα ακουγα !

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αίσχος!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Πλάκα κάνω... μου άρεσε πάρα, μα πάρα πολύ γιατί δέν μου θύμησες τις Ελληνίδες τραγουδίστριες που λαλάνε όλες με τον ίδιο τρόπο!

Τώρα σαν τραγούδι δέν είμαι του είδους...

 

 

ΥΓ.

Πές κ κανένα τραγούδι να αλλάζει θέμα κάθε 10 δευτερόλεπτα σαν το " Άντε Μη Φύγουν Όλα"  ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gkou

 

Ένα πράγμα μόνο θα σου πώ

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

                                                                                  [move]ΣΚΙΖΕΙΣ[/move]

 

 

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομμάτι σου πάει και μου άρεσε αυτό που άκουσα!!...  8) :)

 

 

(...και το ότι το ρίξατε ενάμιση τόνο ήταν σωστή κίνηση...το έφερες στα μέτρα σου!. ;))

 

Γιατί όμως η μοναδική ένδειξη στερεοφωνίας μέσα στο κομμάτι είναι το reverb της φωνής??

Ήταν mono το bt ή κάτι σας ξέφυγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nexarulhu, σε ευχαριστούμε πολυ!

Sinios, μπα, δεν είμαι για τέτοια άσματα , θέλουν πολύ πάθος ;D

THEOD  :-*

longshadow, δεν τα ξέρω εγώ αυτά, θα ρωτήσω τον φίλο μου :)

Εvilnye, σε ευχαριστούμε πολύ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sinios, μπα, δεν είμαι για τέτοια άσματα , θέλουν πολύ πάθος Grin

 

Θα κάνουμε ένα κομμάτι κ θα σου το στείλουμε να βάλεις φωνητικά κάποια στιγμή... ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gkou!

Δεν ξερω πιο ειναι το ειδος που θεωρεις οτι σου ταιριαζει αλλα αυτο που ακουσα μου αρεσε παρα μα παρα πολυ.

Ηταν απλο,ειλικρινες,ανεπιτηδευτο κι αυτα ειναι δειγματα καλλιτεχνικης ωριμοτητας.

Το ακουσα απο ακουστικα και η φωνη σου εχει το χαρισμα να ''αγκαλιαζει'' τον ακροατη.

Ερμηνευσε το οπως θες,εγω αυτο ενιωσα.

Αν ηταν να δωσω μια συμβουλη θα σου ελεγα να αφησεις τις ανασες σου να ακουγονται

στην ηχογραφηση.Θα ηταν η ολοκληρωση του ακουσματος της  φωνης σου η οποια ηδη εχει μπολικη ''αυθεντικοτητα''.

Εχεις κατι το ιδιαιτερο παντως στη φωνη.Μεγαλο προσον αυτο.

Προς το παρον,τα συγχαρητηρια μου!

Θα περιμενω κι αλλα δειγματα....

Go on!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταύρο σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα σχόλιά σου, με χαροποίησαν ιδιαίτερα αφού τελευταία πειραματίστηκα πολύ με τη φωνή μου σε λάθος μουσικά μονοπάτια αλλά αποφάσισα να γυρίσω και πάλι στα λημέρια μου  ;) Νομίζω πως η pop μουσική είναι καλύτερη για μένα, φωνητικά.

Το θέμα με τις ανάσες είναι κάτι που ακόμα το παλεύω, πολύ θα ήθελα κι εγώ να κάνω αυτό που λες αλλά χωρίς να ακούγεται χάλια το αποτέλεσμα (θέμα απειρίας ;D).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου