Προς το περιεχόμενο

nady dkw1 wireless system


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παίδες!

 

έχω σταμπάρει αυτό: http://www.nady.com/dkw1.html και το βρίσκω πολύ φτηνό στο EBAY και  σκέφτομαι να το πάρω... Φένεται ψιλομούφα αλλα δεν σκοπεύω να το πάρω για live καταστάσεις. τι λέτε??? Ειναι και μικρούλι και θα χωράει και στο pedalboard. μηπώς εχετε υποψιν κατι παρόμοιο με λίγα λεφτά??? thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν τα εχεις δει αλλα ριξε μια ματια

 

 

 

 

Koιτα, αν δε σκοπευεις να το χρησιμοποιησεις σε live, οπου χρειαζεσαι καποιο που να ειναι πολυ αξιοπιστο για να μην σε κρεμασει, τοτε χτυπα το, ειναι παρα πολυ φθηνο, εγω προσωπικα δεν εχω ξαναδει πιο φθηνο συστημα wireless για κιθαρα. Συνηθως τα φθηνα εκτος απο την αλλοιωση στον ηχο δεν εχουν και πολλες ωρες λειτουργιας αλλα αυτα φανταζομαι θα τα γνωριζεις κι απο μονος σου. Οποτε γιατι οχι, απο εμενα εχεις ναι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Koιτα, αν δε σκοπευεις να το χρησιμοποιησεις σε live, οπου χρειαζεσαι καποιο που να ειναι πολυ αξιοπιστο για να μην σε κρεμασει, τοτε χτυπα το, ειναι παρα πολυ φθηνο, εγω προσωπικα δεν εχω ξαναδει πιο φθηνο συστημα wireless για κιθαρα. Συνηθως τα φθηνα εκτος απο την αλλοιωση στον ηχο δεν εχουν και πολλες ωρες λειτουργιας αλλα αυτα φανταζομαι θα τα γνωριζεις κι απο μονος σου. Οποτε γιατι οχι, απο εμενα εχεις ναι :)

 

τα βιντεάκια δεν τα είχα δεί... κοιτα εγω το θέλω για τις πρόβες. και για να γρατζουναω στην τουαλετα  :P. είναι μικρούλι και θα το χωρέσω και στο pedalboard. Βασικά η nady δεν είναι και κακή εταιρία, άπλα αυτό είναι το φτηνότερο μοντέλο της. τώρα αν το παίξω και πιάσω και κάνα ραδιοφωνικό σταθμό τι να πω πλάκα θα έχει. επίσης έχω βρει κάτι κινεζικα κατεστραμενα εντελως με 30$ που δεν αξίζει καν να ασχοληθείς. αυτό είναι το φτηνό επώνυμο wireless που υπάρχει στην αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικα το παρεις κανε και ενα μικρο review ωστε να μαθουμε κι εμεις τι παιζει με το συγκεκριμενο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου