Προς το περιεχόμενο

Γεμιστά και εναλλακτικές συνταγές


vagmer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σου φιλε μου! Ολα καλα? ;)

Ακουω/παιζω (αυτη την εποχη τουλαχιστον) Morbid Angel, Satriani, Beyonce, Καζαντζιδη, Διονυσιου, DiMeola και οτι αλλο αρπαξει ο κ@λος μου...!

Για το σοβαρο θεμα που εθιξες : Λιιιιιιιιιγο σκορδακι, 2 κυβους ζωμο βοδινο και ρυζακι Basmatti με λιιιιιγο Κροκο Κοζανης (προαιρετικα).... :D

 

Να βαλεις και λιγο δυοσμο και τριμενη φρυγανια !!! ;)

musique non stop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για το σοβαρο θεμα που εθιξες : Λιιιιιιιιιγο σκορδακι, 2 κυβους ζωμο βοδινο και ρυζακι Basmatti με λιιιιιγο Κροκο Κοζανης (προαιρετικα).... :D

BASMATI ΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ??? ΑΠΟΧΩΡΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BASMATI ΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ??? ΑΠΟΧΩΡΩ.

;DΕιμαι της παλιας σχολης : γεμιστα = κιμας + λιιιιιιγο ρυζακι για το εντερο" ;D

Καλη ορεξη!!!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φιλε μου! Ολα καλα? ;)

Ακουω/παιζω (αυτη την εποχη τουλαχιστον) Morbid Angel, Satriani, Beyonce, Καζαντζιδη, Διονυσιου, DiMeola και οτι αλλο αρπαξει ο κ@λος μου...!

Για το σοβαρο θεμα που εθιξες : Λιιιιιιιιιγο σκορδακι, 2 κυβους ζωμο βοδινο και ρυζακι Basmatti με λιιιιιγο Κροκο Κοζανης (προαιρετικα).... :D

 

Να βαλεις και λιγο δυοσμο και τριμενη φρυγανια !!! ;)

Ρε συ, τριμμενη φρυγανια στον κιμα στα γεμιστα??? Δεν βαζω καλυτερα ψαροκολλα?? Στοκος θα γινει!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει γελιο το για ποτε γινεται ενα topic για τον Μικρουτσικο => topic Βεφα στην κουζινα ολοταχως....!!(Οχι πως δεν του αρεσει του Μικρουτσικου το φαι  ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φιλε μου! Ολα καλα? ;)

Ακουω/παιζω (αυτη την εποχη τουλαχιστον) Morbid Angel, Satriani, Beyonce, Καζαντζιδη, Διονυσιου, DiMeola και οτι αλλο αρπαξει ο κ@λος μου...!

Για το σοβαρο θεμα που εθιξες : Λιιιιιιιιιγο σκορδακι, 2 κυβους ζωμο βοδινο και ρυζακι Basmatti με λιιιιιγο Κροκο Κοζανης (προαιρετικα).... :D

 

Να βαλεις και λιγο δυοσμο και τριμενη φρυγανια !!! ;)

Ρε συ, τριμμενη φρυγανια στον κιμα στα γεμιστα??? Δεν βαζω καλυτερα ψαροκολλα?? Στοκος θα γινει!!! ;)

Την τριμμενη φρυγανια την πασπαλειζουν απο πανω στα καπακια ωστε να μην ''αρπαξει'' το ευαισθητο γεμιστο !

musique non stop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τριμμενη φρυγανια την πασπαλειζουν απο πανω στα καπακια ωστε να μην ''αρπαξει'' το ευαισθητο γεμιστο !

R E S P E C T !!!!!! Τρελλο tip!!!! H Bεφα εισαι??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί για τριμμένη φρυγανιά, καλύτερα απλωμένα αμπελόφυλλα κ ντομάτες. Η φρυγανιά θα μαζέψει κ τα υγρά κ δε νομίζω να είναι επιθυμητό.

Γεμιστά παντού κ πάντα με κιμά.

 

Με μπασμάτι το είχα σκεφτεί κ θα ήταν ενδιαφέρον με φύλλα από κυκλάμινο αντί αμπελόφυλλα. Αλλά εκεί μάλλον δεν θα ήθελα κιμά.

 

ΥΓ Έβαλα λίγο ν ακούσω Θ. Μικρούτσικο. Πως την αντέχετε τη φωνή του; Και το ρωτάω εγώ που ακούω πολλούς κακόφωνους.  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου