Προς το περιεχόμενο

Ginargiros - Living Memories


ginargiros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άλλο ένα κομματάκι από εμένα.

Φυσικά έχει κάμποσα λάθη αλλά δε με ενδιαφέρει να "βγάλω" κάτι αψεγάδιαστο. Απλά θέλω να "πιάσω" τη στιγμή (μπούρδες λέω αλλά πρέπει να με δικαιολογήσω κάπως ;D).

Τα σχόλια και το θάψιμο δεκτά :)

Living_Memories.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αρχη του κομματιου παρατηρησα οτι μια νοτα της τρεμολο κιθαρας ειναι εκτος  μετρου!! ;D ;D

 

Μου αρεσε το κιθαριστικο μερος αν και θα προτιμουσα οι εναλλαγες στις μελλωδιες σου να μην ηταν τοσο κοφτες...το μπασο και τα drums επαναλαμβανομενα χωρις καμμια αλλαγη!!

 

σε γενικες γραμμες το κομματι μου αρεσε αρκετα στο μελλωδικο του μερος ενω στο ρυθμικο οχι και τοσο....

 

καλη προσπαθεια...συνεχισε και θα βελτιωθεις!!!!

 

7/10 ;) ;) ;) ;)

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αρχη του κομματιου παρατηρησα οτι μια νοτα της τρεμολο κιθαρας ειναι εκτος  μετρου!! ;D ;D

 

Μου αρεσε το κιθαριστικο μερος αν και θα προτιμουσα οι εναλλαγες στις μελλωδιες σου να μην ηταν τοσο κοφτες...το μπασο και τα drums επαναλαμβανομενα χωρις καμμια αλλαγη!!

 

σε γενικες γραμμες το κομματι μου αρεσε αρκετα στο μελλωδικο του μερος ενω στο ρυθμικο οχι και τοσο....

 

καλη προσπαθεια...συνεχισε και θα βελτιωθεις!!!!

 

7/10 ;) ;) ;) ;)

 

1: Σε ευχαριστώ που πρόσθεσες τα σχόλια σου ;)

2: Το ξέρω για τη νότα αλλά με το MicroBR δεν είναι και ότι πιο απλό να την άλλαζα. Οπότε το άφησα έτσι :)

3: Τα drums είναι pattern του BR και για αυτό είναι ίδια συνέχεια (αν και μπορώ να φτιάξω δικά μου. Ίσως σε επόμενη έκδοση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου