Προς το περιεχόμενο

Quiz για δυνατούς λύτες (ίσως και όχι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν παιξεις για λιγες ωρες με μια suhr Ολες οι αλλες κιθαρες μετα θα σου φαινονται απο πολλες αποψεις ενα ή και περισσοτερο επιπεδα κατω... 8) :wink:

υ.γ.αν παξεις μονο για 2-3 λεπτα ισως και να μην παρεις χαμπαρι και πολλα...αλλα αν καταλαβεις τι παιζει...την γ%*ησες :lol:

 

 

:)

 

υπαρχουν κ οι tom anderson βεβαια (μιλαμε βεβαια μονο gia bolt-on)αν κ αυτες ειναι πιο 'μοντερνες'..

πιο πολυ για rack....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

γιατι οι TYLER πανε πισω???ακουγονται τα καλυτερα απο παρα πολυ κοσμο...ενας απο τους πολλους που παιζει με tyler ειναι και ο landau! :wink:

 

993183280aae81fae028feac8016be4a6ed9f26cb23e657ef1240747.jpg

 

8065215992e9ab2be233666f1cd956cfe93188526503c27fbaad3ea3.jpg

 

75612998d6d638acf08a9a63008e950d4b228c73cdac13661eeddd09.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι οι TYLER πανε πισω???ακουγονται τα καλυτερα απο παρα πολυ κοσμο...ενας απο τους πολλους που παιζει με tyler ειναι και ο landau! :wink:

 

993183280aae81fae028feac8016be4a6ed9f26cb23e657ef1240747.jpg

 

8065215992e9ab2be233666f1cd956cfe93188526503c27fbaad3ea3.jpg

 

75612998d6d638acf08a9a63008e950d4b228c73cdac13661eeddd09.jpg

 

 

 

δεν εχω παιξει ποτε..

 

xa,σωστος τακη,αλλα δεν τις βρισκεις ελλαδα ρα γαμοωτο(αν και ειναι κ λιγο τσιμπημενες..κ ασχημο headstock(για τα γουστα μου))

 

και εγω θα ηθελα μια τετοια.μια psychedelic vomit ισως η mia burning water... 8)

με το mid boost... :roll:

 

www.proguitar.de/ProGuitarPreisliste/E-Guitars/E-GuitarPreisliste.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

xa' date='σωστος τακη,αλλα δεν τις βρισκεις ελλαδα ρα γαμοωτο(αν και ειναι κ λιγο τσιμπημενες..κ ασχημο headstock(για τα γουστα μου))[/quote']

 

ΧΑ ΧΑ Συμφωνώ! Μπορεί να είναι απίστευτες κιθάρες αλλά έχουν ΑΠΑΙΣΙΑ headstock!!! (Εμ, γιατί νομίζεις ότι όλες οι photos δεν δείχνουν το headstock τους? Είναι τυχαίο??? ;))

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε παιδια... :roll: πεταμενα λεφτα..... :cry:

 

γιατι το λες αυτο ρε;ειλικρινα ωρες ωρες δεν μπορω να σε καταλαβω... :cry:

δεν φανταζεσαι ποσο αδικο εχεις αν πιστευεις οτι ειναι πεταμενα λεφτα να παρεις μια τετοια κιθαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tyler :!: 8O

με τετοιο Hedstock & τετοιο απαισιο φινιρισμα :?: :lol:

τουλαχιστον οι Suhr εχουν ωραιο χρωμα!! :lol:

 

σοβαρα τωρα,εχω παιξει με αρκετες Tyler & ηταν ολες αψυχες και "κλινικες" (χειροτερες & απο Τom Anderson) με απαισιους μαγνητες & οχι και τοσο τελεια κατασκευη (πουλας που πουλας ενα παναπλο στην κατασκευη & στα υλικα οργανο για χρυσο φτιαξτο τουλαχιστον καλα ανθρωπε μου!! :roll: :twisted: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το φινιρισμα και το headstock δεν θα πω τιποτα γιατι γουστα ειναι αυτα!

 

αλλα θελω εστω και ΜΙΑ ΦΟΡΑ να ακουσεις για ακριβο οργανο και να πεις εστω και μια καλη κουβεντα!κομπλεξ εχεις παιδακι μου? :lol: ετσι ρε παιδι μου για ξεκαρφωμα πες κατι καλο! :lol:

 

α!και Thanks για το review αλλα θα εμπιστευτω τα δεκαδες reviews απο παικτες οπως ο landau κτλ..που ξερουν να εκτιμησουν πραγματικα ενα καλο οργανο!δεν ειναι μπηχτη για εσενα(και για εμενα και για ολους μας) εννοειται αλλα καταλαβες τι εννοω! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου