Προς το περιεχόμενο

jazz - bluesy impro


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε πάει πολύ αυτό το backing γιατί έχεις την ικανότητα να φραζάρεις-γκρουβάρεις τα σόλος σου.

 

Μου άρεσε πολύ μια 6η που σκάει μονάχη της στα 2:31... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική φρασεολογία, φοβερός ήχος, the whole package με λίγα λόγια.

 

 

Μου άρεσε πολύ μια 6η που σκάει μονάχη της στα 2:31.

 

Με έβαλες να ξανακούσω το συγκεκριμένο σημείο και να αναρωτηθώ αν την κατάλαβες με το αυτί ή έπιασες κιθάρα για να δεις τι είναι. Αν ισχύει το πρώτο, θέλω να μου κάνεις ear training :D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πάει πολύ αυτό το backing γιατί έχεις την ικανότητα να φραζάρεις-γκρουβάρεις τα σόλος σου.

 

Μου άρεσε πολύ μια 6η που σκάει μονάχη της στα 2:31... :)

 

Thanks Longshadow! Γι'αυτη τη νοτα σκεφτομουν να το ξαναγραψω γιατι στην αρχη δε μου αρεσε αλλα τελικα το αφησα :P

 

Εξαιρετική φρασεολογία, φοβερός ήχος, the whole package με λίγα λόγια.

 

 

Με έβαλες να ξανακούσω το συγκεκριμένο σημείο και να αναρωτηθώ αν την κατάλαβες με το αυτί ή έπιασες κιθάρα για να δεις τι είναι. Αν ισχύει το πρώτο, θέλω να μου κάνεις ear training :D

 

θενκς μαν!

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτη τη νοτα σκεφτομουν να το ξαναγραψω γιατι στην αρχη δε μου αρεσε αλλα τελικα το αφησα :P

 

Έπρεπε να το γράψεις και να τονίσεις τη νότα αυτή. Τώρα ακούγεται πρασινωπή όχι λόγω της συχνότητάς της αλλά λόγω της χαμηλής της έντασης (άκυρο το ξαναάκουσα) επειδή ακούγεται ανοιχτή. Ανοιχτή δεν είναι;... :D

Πολύ καλό - μπράβο.

Το μπακιτράκι είναι διαθέσιμο;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου