Προς το περιεχόμενο

Van Halen Medley [ετσι για να ξεσκουριασω]


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω και παλι. Με σκλαβωνετε.

Ειναι αλλο να ακους καλα λογια απο "συναδελφους" και αλλο απο απλους ακροατες ή  "εργοδοτες", οι οποιοι πολλες φορες δεν ξερουν να κρινουν και σωστα. (δεν εχουν το επιπεδο δλδ να κρινουν, εκτος ελαχίστων λαμπρων εξαιρεσεων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Ναι, δεν εχει σημασια να εισαι νοτα νοτα, οσο το να εισαι μεσα το υφος και την αισθητικη του κομματιου. Εξαλλου ουτε ο ιδιος δεν τα παιζει ποτε οπως στο δισκο.

Ειναι καποιες φρασεις στανταρ χαραστηριστικες που φαινονται οτι πρεπει να τις περασεις, τα υπολοιπα θελουν και λιγη ελευθερια για να μην καταναλωνεις φαια ουσια (ιδιως στα live) στην απομνημονευση, αλλα να αφηνεσαι ελευθερος και να τη βρισκεις.

 

+1000

 

 

 

Πολυ ωραιο το cover σας.

 

Thank you

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Βρήκα αυτό απο ενα παλιό demo που είχαμε φτιάξει σε μια cover band που έπαιζα παλιότερα

....λιγο η φωνη μου τα χαλαει....αλλα γενικα ειναι σουπερ........και ιδιατερα η κιθαρα..........ωραιοι το ευχαριστηθηκα........... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....λιγο η φωνη μου τα χαλαει....αλλα γενικα ειναι σουπερ........και ιδιατερα η κιθαρα...

 

Thank you man!

Η φωνή είναι απλά οδηγός εδώ,είχε ξαναγραφτει όταν τελείωσε όλη η μπάντα  τα παιξίματα ;).

Αν βρώ το cd του τελικού demo θα το ανεβάσω,γιατί δυστυχώς το είχα κάνει αρχείο σε εξωτερικό σκληρό, που τα'παιξε και έχασα όλα τα αρχεία,ηχογραφήσεις,video,κλπ. απο διάφορα γκρούπ που έπαιζα  :'( :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικός ήχος, παίξιμο και φρασεολογία, τίποτα περιττό. Φίλε μου είσαι σε άλλη κλάση. Απορώ τι κάνεις εδώ και δεν έχεις φύγει για το εξωτερικό. Που και με ποιόν παίζεις?

 

Προσωπικά δεν έχω βρει μαγαζάτορα που να καταλαβαίνει από μουσική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μπράβο πολύ καλό παίξιμο, άξιος!!

 

αλλά και ο ήχος πολύ καλός, με τι εξοπλισμό παίζεις-ηχογραφείς?  :)

Ευχαριστω.

Τετοιο ειδους ασχολιες γινονται στο σπιτι με προχειρη ηχογραφηση στο πιτσι, με καρτα ηχου προπολεμικη (sounblaster live 5.1 με μηδενικο ομως Latency), με ενα παλιο προγραμμα ηχογραφησης το cool edit pro 2.1, με μια παλια PRS Special και το παλιο POD xt (με δικους μου ηχους φυσικα).

Παλιατζουρες γενικοτερα.

(ακομα και οι χορδες παλιες ειναι  :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

It's all in the hands baby...Μπράβο φίλε μου είσαι παιχταράς. Άργησα αλλά τα άκουσα. Eddie would be proud of you...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

It's all in the hands baby...

Συμφωνω και προσθετω οτι ειναι και στα αυτια. Και εννοω οτι εχεις ενα ηχο στα στοχο στα αυτια σου και τον "φερνεις" με οτι εχεις διαθεσιμο.

 

Eddie would be proud of you...

Αυτο κι αν ειναι κοπλιμεντο!!!!!

Ευχαριστω. Μου εφτιαξες την επομενη δεκαετια  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου