Προς το περιεχόμενο

ibanez bass sdgr 500


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε ολους..μια ερωτηση προς μπασιστες..εχω ενα ibanez sdgr 500 παροπλισμενο εδω κ 10 χρονια και θελω να κανω κατι μ αυτο....επειδη αν το πουλισω δε θα πιασει μια.εχει κανεισ καμια ιδεα για αναβαθμηση? εγω νιωθω οτι τα ηλεκτρικα του πασχουν σε αντιθεση με το παιξιμο του που ειναι αριστο για τα λεφτα του.αξιζει να ασχοληθω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα μπασο ειναι, αν και δεν ξερω αν πριν απο μια 10ετια τα φτιαχναν τοσο καλα οσο τωρα. Ενα λογικο βημα θα ηταν να αντικαταστησεις τους Bartolini μαγνητες και την προενισχυση με US made Bartolini, αλλα αυτο ειναι μια αναβαθμιση που θα κοστισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rock κατα βαση και παιζω με fender  p am deluxe και εχω και ενα warwick streamer, δηλαδη ειμαι κομπλε απο οργανα απλα δε θελω να το βλεπω να καθεται...αρα το θεμα μου ειναι να το πουλισω 250? δε θελω..να δωσω 200 να το φτιαξω..θα βγαλει καλλυτερο ηχο?να ζει κανεις η να μη ζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι όντως κομπλέ. Δώστο σε μια καλή τιμή σε κανά πιτσιρικά και θα σε ευγνωμονεί.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου